cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Nisan Yaması ve One UI 4.1 Testlerinde Son Durumlar (DEV KONU)

(Topic created on: 04-11-2022 08:31 PM)
131 Views
BoraS20FE
Expert Level 5
Options
Diğer

Herkese merhaba ve iyi akşamlar. Bugün sizlere Nisan yaması ve One UI 4.1 testlerindeki son durumu paylaşacağım ve Nisan yaması alan cihazlar hakkında bilgi vereceğim bir gönderi hazırlamak istedim.

image

Hadi başlayalım!

Galaxy S ve Note Serisi

image

S21 serisi için Avrupa'da iki güncelleme yayınlandı, hangisi Türkiye'ye gelir bilmiyorum ama muhtemelen D2 kodlu güncelleme gelir.

image

S21 FE için Nisan yaması testte fakat Bootloader kilit sürümü değişti.

image

S20 FE için Malezya'da Nisan yaması yayınlandı, birkaç güne Türkiye'ye de gelir.

image

S20, S20+ ve S20 Ultra için Nisan yaması test ediliyor.

image

S10e için İsviçre'de Nisan yaması yayınlandı; S10+ için ise One UI 4.1 güncelleme testleri Nisan yamasına döndü, yani muhtemelen Nisan yaması ile beraber verilecek (D1)

image
S10 Lite için One UI 4.1 testleri Nisan yaması ile test ediliyor.

image

Note10 Lite için One UI 4.1 testleri Nisan yamasına döndü ama yurtdışında C3 koduyla yayınlandı, belki Türkiye'de de C3 koduyla yayınlanabilir (Mart yaması), sonra da Nisan yaması verilebilir.

Galaxy A Serisi

image
A51

image
A71

A51 ve A71 için One UI 4.1 güncellemesi Nisan yaması ile beraber test ediliyor gibi duruyor, muhtemelen bu yüzden ertelendi.

image

image

image

image

image

A11, A12, A22, A31 ve A32 için testler devam ediyor.

Galaxy M Serisi

image

image

M22 ve M32 için testlerde sonlara gelindi artık, yakında Hindistan'da yayınlanır. M31s için de testler devam ediyor.

image

M11 için de testler devam etmektedir.

image

M52 5G modeli için Nisan yaması testte fakat muhtemelen güncelleme Mayıs veya Haziran aylarında yayınlanacak.

Galaxy Z ve Tab Serileri.

image

image

image

image

4 cihaz için de Nisan yaması testtedir. Yakında verilir diye umuyorum.

image

Tab S6 için Nisan yaması testte gibi duruyor ama 6 aylık listede olduğu için güncellemeyi alması ayları bulabilir.
image

Tab S7 FE için testler Nisan yamasına dönmüş olsa da muhtemelen yakında yayınlanacak.

image

Tab A7 için de testler devam ediyor.

Okuduğunuz için teşekkür ederim 😊
18 Comments
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için çok teşekkürler 😊
Emeğine sağlık emek kokuyor gönderinde 😀👍🏼
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Teşekkür ederim 😊

Umarım millet beğeni atmayı esirgemez :)
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊
Umarım ya bi emeğe saygı versinler artık sonuçta baya emek vermişsin. Bu gönderiye kalp atmayana da ne diyim yani forumda emeğe saygı vermiyorlar.. 😐
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Kaydır kaydır bitmiyor 😊emeğine saygı duyuyorum bilgilendirme için teşekkür ederim hayırlı akşamlar dostum👏
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim 😊
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Aynen kaydır kaydır bitmiyor bunu bi de telefon kullananlara sormak lazım benim tablette kaydır ksydır bitmezse sizinki hiç bitmez😂
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Varsın bitmesin emeğe herzaman saygımız var 😊🤣
Dark_Side
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için çok teşekkürler kardeşim ciddi emek vermişsin 🤗🌹
Diğer
Eline emeğine sağlık