cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Moderatörlerin çözümünü kabul etmeyebilirsiniz!

(Topic created on: 01-23-2023 01:59 PM)
360 Views
Note4_M12_Kullanıcı
Expert Level 5
Options
Diğer

Kişi yardım için paylaşım yapmış ve moderatör arkadas müşteri hizmetlerinin numarasını yazıp "çözümü kabul et"olarak işaretlemiş ama sorun çözülmemiş!Çözümü kabul edilenler listesinde en üstleri moderatörler var ama ben bu zamana kadar herhangi bir kişiye yorum yaparak ve açıklamalı bir şekilde yardımcı olan bir moderatör görmedim!Yorumlafın sağ üst kısmındaki üç noktaya tıklayıp"çözümü reddet"yaparak moderatörlerin çözmedikleri sorunlar için çözüm üretmiş gibi PİRİM almalarına veya puan almalarına engel olabilirsiniz.Burada moderaörler Samsung'un MAAŞLI çalışanları olduğu için gerçek anlamda çözüm üretemiyorlarsa moderatörlük yapmasınlar!Ben ve benim gibi kişiler 5 kuruş para almadan yardımcı olup çözüm üretebiliyorsak,Samsung'un kendi MAAŞLI ÇALIŞANLARI çok daha fazlasını yapmak zorundalar ki burada yardımcı olan kişileri sömürmeleri hiç hoş değil!

17 Comments
BurakTunç
Expert Level 5
Diğer
Şu ana kadar sadece 1 kez yardımcı olduklarını gördüm o da profilimdeki Galaxy Fit 3 Tarihi gönderisindeki yorumu. Çözüm olarak işaretlememişler kendi elimle işaretledim.
Diğer
Maaşta alıyorlar ama umursamıyorlar maalesef.
kapatildi12
Active Level 9
Diğer
+1
kapatildi12
Active Level 9
Diğer
Zaten Moderator düzgün olsa bazı kişilere IP ban atarlardı bir değil iki değil kardeşim
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Daha önce bu konu hakkında samsung a söyledik ama ülkemizdeki konsept böyle oldukları için o şekilde çözüm üretiyorlar elimizden gelicek bir şey yok

Eminimki moderatörlerin bazıları bizim kadar bilgilidir ama yazma hakkı yok konsepten dolayı ancak üst birimden cevap gelirse samimi ve çözüm odaklı cevap verebilir aksi taktirde elindeki bilgiler doğrultusunda cevap veriyorlar

En çok çözüme sahip benim yardımseverlik bu olması gerek 😍
Çözüm üretmeyi severek yapıyorum
kapatildi12
Active Level 9
Diğer
+1 kesinlikle kardeşim benim
Diğer
Onlardaki yardımseverlik değil,bugün nasıl pirim alsam olduğu için sıkıntı oluyor.Yoksa tabiki yardım etmek çok güzel ve severek yapıyoruz veya yapıyorsunuz.Biz parasız bunu yaparken onlar parasını aldıkları hizmeti veremiyor veya veremiyor.Düşğnsene onlar uzman sıfatıyla işe alınıyor ama senin kadar bilgisi yok ve sen kadar araştırmıyor.Valla kardesim moderatör olması gereken adamsın ama samsung'un bundan haberi yok.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Güzel sözlerin için teşekkürler 😍
Diğer
Rica ederim,hakedenler yapmalı bu işi ve sen bu kadar emeği ücretsiz veriyorsan bence sana bir geri dönüş yapılmalı,en azından iban verip aylık belli bir ücret yatırabilirler.Sonuçta bu platform samsung yönetici,editör,moderatörlerin kullanıcılara yardımcı olması için kuruldu ama onlar yatarken sen çalışıyorsun😉.