cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Merhabalar

(Topic created on: 11-19-2022 07:55 PM)
62 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Merhabalar,bir kişi M52 5G için ve a33  testlerin yalan olduğunu,dikkat cekmek icin yaptığını söylemiş.

Diğer ülkelerde M52 5G,A33 Andorid 13 aldi,Yakin zamanda da Türkiye'ye gelecek.Bu da testlerin olduğunu gösteriyor.Test olmadan cihaza büyük guncelleme verilmez.
Samsung dikkat cekmek isteseydi zaten başka bir şeyler yapardi neden bu cihaza yapsin onca cihaz varken? Tamamen alakasiz bir durum.
Sonuç olarak öyle bir şey yoka m52,a33,s20 fe,s21 e de güncelleme gelecek etiket kismina bıraktığım arkadaşlar güncelleme hakkinda doğru bilgi paylaşıyorlar onlari takip etmenizi tavsiye ederim.
İyi günler,Teşekkürler 
25 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Allah bizim insanoğluna başka dert vermesin merak etme kanka illa gelir o yazılımla uğraşanlar robot değil ya bizim gibi insanlar😄
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aynen öyle.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bide onların üstünede gitmeye gerek yok illaki uğraşıyorlardır güncelleme üzerinde forumdakiler de istiyor hemen güncelleme gelsin ha güncelleme gelmedi ne olucak en kötü güvenlik açıkları olucak onu geçtim telefon mu kapanacak veya dünyanın sonu gelemeyecek ya bekleyeceksiniz daha çok gerekirse forum dakiler daha çok bekleyecek eğer sorunsuz güncelleme isteniliyorsa
Anonymous
Not applicable
Diğer
Andorid 12 gelmesini istiyolar gelince de bir problemleri oluyor Samsung alinmaz diyorlar çok değişik insanlar yaa bunlar.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Onu bırak 13 ü alanlar şükredeceğine hala yapılan yazılımın içinde hata arıyorlar😂😂
Anonymous
Not applicable
Diğer
😅😅
Anonymous
Not applicable
Diğer
Tabi Aynen öyle
Anonymous
Not applicable
Diğer
Rabbim forumdaki arkadaşlara yardım etsin hiç birinin teşekkür ettiğini görmedim en kötü 2 kişi etmiştir
Diğer
Bunu diyen ömre mi zort