cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 08-10-2020 10:25 PM)
185 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
mert28
Active Level 1
Diğer
A50 android 10 ne zaman gelecek
Erdur
Active Level 3
Diğer
samsung a70 telefonum gereksiz ısınıyor neden olabilir daha alalı 6 ay oldu neden böyle oluyor son güncellenecek sonra oldu yada olabilir mi?
User0000005
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Erdur,

Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Cihazın ısınma durumunun kontrol edilebilmesi için Samsung Members uygulaması üzerinden hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members uygulamasına girdikten sonra Destek > Geri Bildirim Gönder > Sorun Bildirin > Aşırı Isınma bölümünden, sorunu ayrıntılı olarak yazarak Gönder butonuna basınız. Gerekli kontroller sağlanılarak, kısa bir süre içinde size, yazılı olarak bilgilendirmesi sağlanacaktır.

Cihaz kullanılamayacak derecede aşırı ısınıyorsa, kontrol edilebilmesi için lütfen cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

Teşekkürler.
MOD

ÆX51
Expert Level 5
Diğer
2020 Ağustos'ta burada olanlar
ozsun
Beginner Level 2
Diğer
iyi günler A70 telefonum 14.09.2020 tarihinde güncelleme yaptım sonrası telefonum kapanıp açılıyor devamlı herkezde bu sorun varmı ayrıca hata raporu gönderdim düzelirmi garantisi var hala