cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 01-17-2020 07:28 AM)
1126 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba sametsmdr1,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Ürün sorununu çözümlememiz için bize Mail ve Canlı sohbet kanalımızdan ulaşabilirsiniz. Aşağıdaki linkten iletişim kanallarımıza ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

Anonymous
Not applicable
Diğer
android 10 a50 için ne zaman
HaeroPA50
Active Level 4
Diğer
A30 için tarih var A10s için var A50 için yok maalesef.
kains
Active Level 3
Diğer
Samsung 45 w şarj aleti ne zaman gelecek?
mustafam
Active Level 1
Diğer
Tab E model Tabletlerede Artık güncelleme gelse 😊
kitkatta takılı kaldık
Anonymous
Not applicable
Diğer
selam Benim Telefon j6+ bu modellere Android 9 Güncellemesi gelecekmi
akin6767
Active Level 1
Diğer
samsung android 10'u m30s'e planlama yapmayacakmi bunun hakkında siz guncelmiyiz sitesine yönlendiriyorsunuz bu(OLUMSUZ). direkt olarak siz mail vs. yollarıyla samsung turkiye olarak iletisime gecemiyormusunuz sonucda samsungun turkiye piyasası belli doğru düzgün elinizden ne geliyorsa yapabilirsiniz sonucda musteri secim profilini belirliyorsunuz
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba akin6767,

Ben Yeşil, Samsung Forum moderatörüyüm. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilir. Listemiz sürekli güncellendiği ve doğru bilgilere oradan da ulaşabileceğiniz için güncelmiyiz.com adresine yönlendirilmektesiniz.

Tüm talepleriniz için bize ulaşabileceğiniz Mail ve Canlı Sohbet kanallarımız da bulunmaktadır. Aşağıdaki linkten iletişim kanallarımıza ulaşabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/

Teşekkürler.
MOD

Mobyturk
Active Level 4
Diğer
My Galaxy Watch 42mm had a big problem. All sensors failed. But thanks to Samsung they gave me a full money refund and I bought a 44mm Watch Active 2 instead. A great smart match. Thank you Samsung for the fast and efficient service!! Galaxy Watch'ım 42mm'nin büyük bir sorunu vardı. Tüm sensörler başarısız oldu. Ama Samsung sayesinde bana tam para iadesi verdiler ve bunun yerine 44mm Watch Active 2 aldım. Harika bir akıllı maç. Hızlı ve verimli hizmet için Samsung'a teşekkürler !!
Filistin
Active Level 6
Diğer
'Note Fan Edition' neden 'Güncelmiyiz' sitesinde yok