cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 01-02-2020 10:48 AM)
1400 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
Zahirennn
Active Level 7
Diğer
bixby türkçe özelliği istiyoruz sürekli bixby ee güncelleme geliyor ne Yazık ki türkçe yok birde samsung olacak
1905Oktay
Active Level 3
Diğer
Android 10 ile
fatihce
Beginner Level 4
Diğer
note 8 kullanicisiyim ve bu amiral gemisine neden acaba bu haksizlik android10 surumu 😌
Mehmetbeşir
Active Level 5
Diğer
Çoğu yazmış ama bende belirteyim. Güncelleme konusu çok önemli. Güncellemelerde bu yıl hafif ileleme var. Yeterli mi değil en son bizim ülke alıyor sanırım.
Batu40
Active Level 1
Diğer
Samsung A20s de Game launcher ve Güvenli Klasör u bulamadım sizce yokmudur ?
memo0101
Beginner Level 2
Diğer
değişim yapılmasını istiorm şarkı sandığında erken bitiyor servise oturuyom bana dior tigtog kullanma o zaman neden android satın alim 4.600 e değişim yapılmasını arz ederim
0 Likes
Batu40
Active Level 1
Diğer
merhaba a20s de game launcher ve güvenli klasör varmı yoksa benmi bulamadım yardımcı olursanız sevinirim
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Batu40,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Cihazlarımızda yazılımsal ve donanımsal olarak farklılıklar bulunabiliyor. Galaxy A20s model cihazımızda "Game Launcher" ve "Güvenli Klasör" özelliği mevcut değildir. Değerli görüşleriniz bizim için çok değerli olduğundan dolayı, geri bildiriminizi ilgili birimlerimize iletiyoruz. Bu gibi taleplerinizi siz de Samsung Members uygulamamızdan, aşağıdaki yönergeleri takip ederek "öneriler" bölümünden, bize doğrudan iletebilirsiniz.

http://api.samsungsimulator.com/app-template/dynamic/simulator/index.jsp?uuid=f542fb8a-128c-4b24-9e4...

Teşekkürler.
MOD

ozut
Beginner Level 2
Diğer
s9 plustan samsung 8000 serisi tv ye smart views bağlanmıyor.çozüm nedir.
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ozut,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. 

Belirttiğiniz duruma yönelik size yardımcı olabilmemiz için, bilgi almak istediğiniz televizyonun tam model kodunu bizimle paylaşır mısınız?

Teşekkürler.

MOD