cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 12-29-2019 03:42 AM)
178 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
FranKx
Active Level 4
Diğer
merhaba newsamsung
cihaz bakimi bolumun ne girdiginiz de guvenlik bolum de samsung anlasdi Mc antivurus ( sponsor) bulunmakta tarama yaparak sonuclandira bilirsiniz
0 Likes
carmania
Active Level 1
Diğer
S10 serisindeki pil sorunlarını tartışıp çözüm bulalım artık.
olytncl
Active Level 3
Diğer
Samsung cihazlarda pie sonrasi o sorun malesef cozulmedi.
En kesin cozum cihaza debloat yapmaniz.
Googledan arastirip yapabilirsiniz.
carmania
Active Level 1
Diğer
Yaptım hocam neredeyse çoğu sistem uygulamasını adb ile sildim ama hala aynı. Gece boştayken saatte %1 yiyor, sabaha kadar %8 civarı gidiyor her şey kapalı olduğu halde.
BehramGur
Active Level 4
Diğer
samsungun arka plan modlarını denedin mi hiç? gelistirici ayarlari aktif edib hangi uygulamalarin arkada calisacagini kendin karar vererek cihazin daha az aktif olmasini saglayabilirsin bence ise yarayabilir. bende bu mevzudan sikayetciyim ama AODu bile kapatmiyorum. telefon ekrani kapaliyken amoledin o hoş goruntusunu gormekten zevk aliyorum 😅 iki sarj aleti aldim buyuzden biri iş yerimde biri evde😅 cozmese de benim icin sıkıntı olmaz fazla herseyi ile seviyorum samsungu 😅
0 Likes
carmania
Active Level 1
Diğer
Onları da yaptım hocam, az çok anlıyorum bu işlerden. Önceki samsung cihazlarım bile bu kadar çok pil tüketmiyordu benzer bataryaya sahip olmalarına rağmen.
0 Likes
Odessa91
Active Level 2
Diğer
İlk aldığım tarihlerde pil sorunu ciddi manada vardı 1 günü zor çıkarıyordu cihaz daha sonra gelen yamalar ile düzelmiş karanlık mod vs ile 2 günü görmeye başlamışdım ancak pie güncellemesinden sonra sanki yine başa döndük cihaz 1 günü ancak çıkartıyor yeni yamalar ile çözülecektir benim düşüncem 3400 mah 6.1 inc bir ekrana yetersiz keşke 4000 mah seviyesinde olsaydı da uğraşmasaydık .
carmania
Active Level 1
Diğer
Bunun düzeleceği yok hocam maalesef, satıp kurtulmak lazım. Bir ton para ver üstüne bir de kafan rahat olmasın.
onurkrs
Active Level 1
Diğer
Merhaba aynı sorun note 8 lerde de mevcut sanırım. Gece yatarken ekran döndürmeyi dahi kapatıyorum %100 şarjla bıraktığım halde sabaha %88 yada 87 olarak alıyorum elime sizce bu normal mi? Artık şarjım 13 saati çıkaramaz oldu büyük sıkıntı yaşıyorum konuyla ilgili yardımcı olursanız sevinirim yoksa değişim şart :(
0 Likes
carmania
Active Level 1
Diğer
Hocam sizin cihaz 2 yıllık, pil değişince düzelir gibi. Benim cihaz daha 4 aylıkken böyle. %8 yiyor geceden sabaha.
0 Likes