cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 12-24-2019 07:20 PM)
101 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
ddeniz
Active Level 3
Diğer
A3 2017 kullanan var mı?
0 Likes
mobildeniz
Beginner Level 2
Diğer
merhaba
samsung j7 pro kullanıyorum. Wifi araması ayarlarda açık ve tercih eğilen ağ wifi olmasına rağmen wifi araması yapamıyorum. yardım ederseniz sevinirim.. Saygılar...
0 Likes
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba mobildeniz ,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.  Uygulamalar > Ayarlar > Bağlantılar > Mobil ağlar > Şebeke modu > LTE/3G/2G(otomatik bağlantı) seçilmelidir.

Teşekkürler.

MOD ​

INSANZR
Active Level 1
Diğer
herkes merhaba,arkadaşlar turkiyede samsung pay var yada yok mu?
0 Likes
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba INSANZR,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Türkiye’de henüz Pay desteği yoktur.

Teşekkürler.

MOD ​

ömerim
Beginner Level 2
Diğer
kilit açılırken bildirimler neden otomatik açılıyor ??
0 Likes
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba ömerim,

Ben Turkuaz. Samsung forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. Konunun detaylı incelenebilmesi için cihazınızın uzaktan erişim ile kontrol edilmesi gerekiyor. İşlem için aşağıdaki link üzerinde bulunan yönergeleri takip edebilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/remoteservice/

Teşekkürler.
MOD

İltrKerim
Active Level 3
Diğer
Bixby'e acaba türkçe dil desteği gelecek mi ?
0 Likes
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer
Merhaba İltrKerim,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm, Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Bixby, Samsung’un akıllı saatler dahil elektronik cihazlarında kullanımı yaygınlaşan en önemli yapay zeka yatırımları arasında bulunuyor. Bixby yeteneklerinden biri olan Bixby Asistant’ın Türkçe’nin de dahil olduğu yeni diller ile kullanılabilmesi için çalışmalar Kore’deki Genel Merkezimiz tarafından sürdürülüyor. Bixby Asistant’ın Türkçe kullanımı ile ilgili şu anda kesinleşmiş bir tarih Samsung Electronics Türkiye’ye iletilmedi. Bixby Görüş, Bixby Hatırlatıcı gibi diğer Bixby hizmetleri ise Türkçe olarak kullanılabiliyor. Gelişmeleri web sitemiz ve sosyal medya hesaplarımızdan takip edebilirsiniz.

Teşekkürler.
MOD
gavurdağlı
Active Level 3
Diğer
buraya resim nasıl atıyorsunuz
0 Likes