cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 12-22-2019 10:58 AM)
136 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
EmreLykiaa
Active Level 4
Diğer
güncellemeler şu tarihde şu günde olacak yani kesin gün söylerseniz her gün girip bakmayız sıkıldık valla
0 Likes
turgay
Active Level 2
Diğer
Merhaba,bütün kanallardan iletişime geçtim ancak bir çözüm bulamadım.
m30s cihazı yeni aldım.evimde fiber internet kullanmktayım.modemim 5 ghz ve 2.4 ghz bandlarını destekliyor.evime ilk girdiğimde wifi otomatik bağlantı gerçekleşiyor..5 ghz kapsama alanından cıktıgımda 2.4 ghz de otomatik bağlanıyor.ancak tekral 5 ghz bandın kapsama alanına girdiğimde otomatik bağlanmıyor.2.4ghz bandında kalıyor.sizlerin önerdiği herşeyi yaptım sfırlamaları fabraka ayrlarına dönüşünü.ve en sonunda servise gittim servisde normal diyor
manuel bağlanacak diyor.ama bende derimki bu cihazı kullanmadan önce farklı bir model kullanıyordum o cihazda 5 ghz kapsama alında girdiğimde otomtik 2.4ghz bandan 5 ghz bandına bağlanıyordu.bunun yanında arklı bir samsung cihazından denediğimde otomatik bağlantının oldugunu gördüm.
bu problemi nasıl cozecegimizi bilen varmı. yazılımsal olrak duzeltilebilinirmi.
0 Likes
enesmert
Active Level 7
Diğer
o problem bende de vardı ttnet kullanıyorsanız eğer onun modemle alakalı olduğunu görürsünüz yafa tilgin diye marka modem kaynaklı ben değiştirdim modemi şuan hiçbir sıkıntı yaşamıyorum
0 Likes
turgay
Active Level 2
Diğer
tp lik arc 600 kullaniyorum seninki nasıl düzeldi ama midemdeysen olduğunu dusunmuyorum farklı bir telefon baglaniyor
0 Likes
BURHAN35
Beginner Level 2
Diğer
GÜNCELLEMELER
igokkaya20
Active Level 1
Diğer
güncelleme
AlperAgca
Active Level 3
Diğer
Eylül güncellemesinden sonra cihazım donuyor bunu konuşalım. Cihazım M20 aynı şekilde abimin cihazı A9 o da donuyor. Yeni güncellemeyle umarım düzeltilir.
0 Likes
savcı
Active Level 3
Diğer
bixby neden türkçe olmuyor
eness
Active Level 4
Diğer
keşke s8 e android 10 güncellemesi verceğinizi konuşsak
padişah
Active Level 1
Diğer
s8+ kullanıyordum üst amiral gemisi cihazına android 10 vermemek samsung hata ediyor iphone ios 13 sürümüne bile iphone 6s modeline veriyor düşün s9 a geçtim bende vermiyor diye
0 Likes