cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 12-21-2019 09:13 PM)
1832 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
Slyman34
Active Level 1
Diğer
Güncelleme sonrası cihazların yavaşlamadığına dair test sonuçlarını paylaşır mısınız.
Çünkü her gelen yeni güncelleme ile Galaxy S7 telefonumun daha da yavaşladığını görüyorum. Özellikle Google maps kullanırken yavaşlığı net hissediyorum
Anonymous
Not applicable
Diğer
selam malesef j6 plus guncelleme sonrası olagandisi bir şarz boşalması yaşıyor bu sürüm ile ilgili eski orjinal sürüme dönünce sorun hallolmuş oluyor
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Slyman34,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

İş akışımız gereğince, yazılım departmanı tarafından yapılan çalışmaların bilgisi maalesef paylaşılamamaktadır. Yazılım güncellemesi yapılan cihazların daha verimli çalışabilmesi için güncellemeden sonra cihazın bir kez sıfırlanmasını önermekteyiz. 

Cihazınızda tüm önemli verilerinizi yedekledikten sonra; Uygulamalar > Ayarlar > Genel yönetim > Sıfırla > Fabrika ayarlarına sıfırla > Cihazı sıfırla > Tümünü sil adımlarını uygulayarak cihazınızı fabrika ayarlarına sıfırlayabilirsiniz. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme işlemi için, aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedekleme Emulatör linki; http://publish.samsungsimulator.com/emulator/d725a953-bf33-4d1e-b847-7e37797ae1b7/#!scene/527905_yed...

Teşekkürler.
MOD

Anonymous
Not applicable
Diğer
selam Neden Android pie 8 güncellemesi 1.2 giga bayt yüklenince pil hemen bitiyor bu yüzden yasal yöntemle sürüm düşürmek zorunda kalıyoruz
0 Likes
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba  Prorammers,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm. 

Cihazınızda, güncelleme öncesinde yüklü olan uygulamalar bir önceki işletim sistemi ile optimize edildiğinden dolayı, güncel olan işletim sisteminiz ile optimize edilmemiş olabilir. Yüklü olan uygulamalarınızın geliştiricileri de güncel olan işletim sistemine optimize edilmiş versiyonlar yayınladıklarında, eski pil performasınıza kavuşabilirsiniz. Telefonunuzu fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak çoğu kez çözüm sağlamaktadır. Android İşletim Sistemi güncellemesi sonrasında, yüklü olan uygulamalarınız için de Google Play üzerinden güncellemelerini kontrol etmenizi tavsiye ediyoruz. 

Yedekleme ve sıfırlama işlemi için, çözüm ipuçlarındaki paylaşmış olduğumuz teknik adımları kontrol etmenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

kantona
Active Level 1
Diğer
merhaba, telefonda kullanmadığım telefonun orjinalinde olan uygulamaları nasıl kaldırabilirim, kaldırsam telefon zarar görür mü. teşekkürler
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba kantona,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

Ürüne yetkisiz işlem ile kurulan yazılımlar zarar verebildiği gibi ürünü garanti dışı da bırakmaktadır. Cihaz üzerinde gömülü olarak gelen uygulamalar kaldırılamaz ancak devre dışı bırakılabilir. Devre dışı bırakmak için : Ayarlar > Uygulamalar menüsünden devre dışı bırakmak istediğiniz uygulamanın içerisine girerek, "Devre Dışı Bırak" butonundan işlem yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

Şervan2147
Beginner Level 2
Diğer
titreşim sorunu için bi güncelleme istiyoruz j7 pro için güncellenecek sonra cihaz çöp oldu
0 Likes
Solution
user000001111111
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba,

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

Geri bildirimlerinizi yazılım ekibimiz ile paylaşacağız. Yaşadığınız durum için; Samsung Members > Yardım Alın > Interaktif Kontroller > Titreşim > Ekranda bulunan Titret seçeneğine dokunun. Cihazınızın titreşim düzeyi normal bir şekilde çalışmıyor ise, cihazınızda bulunan önemli verilerinizi yedekledikten sonra cihazınızı fabrika ayarlarına tekrar ayarlayıp kurmak, çoğu kez çözüm sağlamaktadır. Sıfırlamadan önce bilgileri yedekleme işlemi için, aşağıda yer alan programı bilgisayarınıza kurabilirsiniz.

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

Yedekleme Emulatör linki; http://publish.samsungsimulator.com/emulator/d725a953-bf33-4d1e-b847-7e37797ae1b7/#!scene/527905_yed...

Teşekkürler.

MOD

Diğer
j7 duo ne zaman android 10 alacak
0 Likes