cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Members Forum'da hangi konulardan konuşalım?

(Topic created on: 12-19-2019 01:05 PM)
833 Views
Samsung122341
Active Level 1
Options
Diğer

Samsung Members Forum'da hangi konulardan bahsetmemizi istersin? Yorum olarak paylaş, Samsung hakkında ilgi duyduğun konulardan konuşalım. 

354 Comments
Solution
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba geceolunca .

Ben Eflatun, Samsung Forum moderatörüyüm.

Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilir. 

Listemiz sürekli güncellenmektedir. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.

MOD

Tozkay
Active Level 1
Diğer
çok güzel 😊
mtamer
Active Level 3
Diğer
selamlar android 10 16 aralıkta çıkacaktı. gözümüz **bleep** ne zaman gelicek aceba
User0000003
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba mtamer,

Ben Eflatun, Samsung Forum moderatörüyüm.

Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler. Yazılım güncelleştirme tarihleri, yapılan testlere göre değişiklik gösterebilir. 

Listemiz sürekli güncellenmektedir. Güncel yazılım listesine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

http://www.guncelmiyiz.com/

Teşekkürler.

MOD

ObiwanSamsung
Active Level 3
Diğer
etkinlikler ve lansmanlara katilimla ilgili bilgi almak.isteriz 😊
olytncl
Active Level 3
Diğer
Beta programlarina neden turkiyeyi dahil etmiyor samsung ?
Note10 ve note10+ beta 5 guncellemesini deniyorlar bizde prgram acilmadi saka gibi :)
Ayrica snapdragon cihazlari turkiyede gormek isteriz.
BehramGur
Active Level 4
Diğer
Kardeşim snapdragondaki SAW değeri bizim regionumuz için uygun olmadığından dolayı sanırsam fazla yüklenmiyor Samsung 😊 telefonun gücü ve hızı aynı zamanda batarya hacmi buyudukce SAW değeri de artıyor biliyorsun. benim fikrimce buyuzden bize hep exynoslar geliyor. kullandığım model S9 ve bende exynos değil snapdragon versiyonu kullanmayi tercih ederdim😊
newsamsung
Beginner Level 4
Diğer
antivirüs programınız varmi
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba newsamsung,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm.

Samsung tarafından üretilen herhangi antivirüs programı mevcut değildir. Güvenlik kontrolü için; Ayarlar > Cihaz Bakımı > Güvenlik  > Telefonu tara menüsünü kullanarak cihazınızda virüs taraması yapabilirsiniz.

Teşekkürler.

MOD

Anonymous
Not applicable
Diğer
bazı modellerde virüs koruması gömülü olarak var biliyorum