cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Lütfen Rica Ediyorum Bırakın Artık!

(Topic created on: 07-23-2022 10:47 AM)
483 Views
Heyyee
Active Level 7
Options
Diğer

Samsung Members i sosyal medya olarak kullanmayı lütfen rica ediyorum bırakın. Benim gibi birçok kişi muhtemelen bundan şikayetçidir. Önemli olan konular saçma sapan resimler yüzünden geride kalıyor, gözden kaçıyor. 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
HalidErdoğan
Expert Level 5
Diğer
Rahatsız olan arkadaşlar resimlerdeki adımları uygulayarak Galeri kısmını kapatabilir.Screenshot_20220723-110716_Samsung Members.jpgScreenshot_20220723-110727_Samsung Members.jpgScreenshot_20220723-110744_Samsung Members.jpg

View solution in context

22 Comments
AhmetS21Plus
Active Level 5
Diğer
Kesinlikle yeter artık çoğu insan bundan rahatsız. Burası teknoloji formu umrumuzda değil günaydın iyi geceler fotoğrafları.
Cem35
Active Level 6
Diğer
Umrunuzda değilse bakmayabilirsiniz. Konu dışı olsa yayınlanmaz, kaldırılırdı. Eğer rahatsız oluyorsanız bakmazsınız.
AhmetS21Plus
Active Level 5
Diğer
O mesajları zaten görmek zorunda değil kimse, insanlar burda sorunları için bulunuyor hadi kullanıcı deneyimi için fotoğraf vs. paylaş ama 5000 tane günaydın fotoğrafı da bir zahmet paylaşmasınlar rahasızım ben ve benim gibi birsürü insan olduğunu da biliyorum.
Cem35
Active Level 6
Diğer
Tamam istersen galeri bölümünü kapatarak bakmayabilirsin, görmezsin. Kimse kimsenin ne paylaşacağına karar veremez, karışamaz. Forum kurallarına uyduğu sürece paylaşmakta bir sorun yoktur. Dediğiniz gibi aykırılık bir durum olsaydı paylaşımlar kaldırılırdı ve galeri adında bir konu başlığı olmazdı. İnsanların ne paylaşacağına karışamazsınız. Rahatsız olan bakmaz, konu başlığını gizler. Basit konuları tartışmaya gerek yok.
Heyyee
Active Level 7
Diğer
Galeri bölümünde paylaşılanların hepsi de gereksiz değil ki kapatalım!!
Cem35
Active Level 6
Diğer
O zaman insanlar niye fotoğraf paylaşıyor diye tepki göstermeyeceksiniz. Hem bakıp, hem rahatsız oluyorsanız sizin probleminiz. Siz rahatsız olabilirsiniz bir başkası keyif alabilir.
Diğer
Abi gallrryş kapatın uğraşmayın hiç bunlarla
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
Yüz kere anlattık anlamayanlar var hala. Dicek söz çok da silecek mod kapıda bekliyor...
narcosis
Expert Level 5
Diğer
millet istediğini paylaşır galeri'den kimse kimseye bisey diyemez arkadaşlar.. diğer alanlar olsa haklisiniz ama