cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Katlanabilir diğer modellere gelen özellikler

(Topic created on: 09-03-2021 11:16 AM)
144 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

ZFold3 3.1.1 özellikleri diğer katlanabilir modellere eklendi görseller aşağıdaki şekilde

 
Şirket, geçmiş nesillerin katlanabilir akıllı telefonlarının sahiplerine en yeni Z Fold3 ve Z Flip3'ün bir dizi işlevini getirecek olan One UI 3.1.1 ürün yazılımının piyasaya sürüldüğünü duyurdu. Ek olarak, bellenim, temel arayüz öğelerinin çalışmasını optimize etti ve esnek ekranların özelliklerine uyarlamasını yaptı.
 
 
 
Güncellemenin ardından Galaxy Z Fold2, Galaxy Z Flip ve Galaxy Fold sahipleri, birden fazla sekme arasında geçiş gerektirmeyen sürükle ve bırak işlevini kullanabilecekler. Şirket, pencereler arasında hızlı geçiş yapmak için, bir ekranda üç adede kadar uygulamayı kullanmanıza izin veren Çok Etkin Windows modu sunuyor. Ek olarak, yeni yama, pencerelerin yüksekliğini ve genişliğini ayarlamayı mümkün kılıyor.
 
 
 
İstenirse, cihaz yönünü değiştirerek çalışan tüm uygulamaların arayüzünü döndürebilirsiniz - bu, dikey olarak yerleştirilmiş pencereler için bile çalışır. Ek olarak, One UI 3.1.1'deki geçiş efektleri, tescilli kabuğun önceki sürümlerinden çok daha düzgün görüntülenir.
 
 
 
Firmware ayrıca, Flex modunun genişletilmiş yeteneklerinin yanı sıra ekranın en boy oranını değiştirerek uygulama penceresini yeniden boyutlandırma yeteneğine de sahiptir. **bleep** kullanılan uygulamalara kısayollar yerleştirmek için geliştiriciler, favori programları ekleyebileceğiniz özel bir görev çubuğu sağlamıştır.
 
Son olarak, One UI 3.1.1, ayarlarla ve simgelerin gerçek düzeniyle harici bir ekranı çoğaltmak için kullanışlı bir yeteneğe sahiptir. Tüm bu özellikler, Fold and Flip serisinin esnek ekranlarına sahip Samsung akıllı telefon sahipleri için zaten mevcut.
0 Comments