cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Karşılaştırma A10

(Topic created on: 10-19-2021 07:12 PM)
169 Views
Cebrail
Expert Level 5
Options
Diğer

Herkese CÜMLETEN Hayırlı Akşamlar Arkadaşlar.

Arkadaşlar Sizce General Mobile 21 mi ? Samsung Galaxy A10 mu ?
29 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Gm avantajları
1)3gb ram
2)5000mah batarya
3)2021 üretim

A10 avantaj

1)İşlemci

Sonuç:İşlemciler yakın performans veriyor.Bence gm.Hem güncel bir cihaz.
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Valla baya güzele benziyor 3 kamera batarya vs. Birde hangi yönleriyle önde açıklar mısın sana zahmet? :) Yardımcı olursan sevinirim. A10 daki şeyleri Gm 21 e nasıl aktarılır?
Anonymous
Not applicable
Diğer
3.Parti bir program ile yedekleyip yeni cihazına aktarabilirsin.
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Heh tamda onu diycektim. Yardımcı olursanız çok makbule geçersiniz. Suan A10 Dayım. Cihazı açtım ama güncelleme gelmiş başlangıç ekranında güncelleniyor suan.
Diğer
Cebrail ben aldım cihazı kasgo ile anlaşma imzaladım 5 yıla kadar adamlar diyorki pataryayı boz ekranı boz biz yine sana sağlam bir şekilde veririz diyor içinden bide hediye şefaf kılıf çıkıyor bunu her marka yapmaz keşke Samsung da yapsa
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Aynen 3 GB ram de var. Batarya baya iyi.
Diğer
Cebrail 3 GB Ram var ama yine 3 veya 4 ay önce çıkan cihaz işlemci baya güçlü güvenli bi sistem google a ait olduğu için
0 Likes
Cebrail
Expert Level 5
Diğer
Acaba gm 9 da vs olan **bleep** da çift dokunup acma kapama var mı? Gm 9 vs De vardı.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Çift dokunup açma kapama olayını bilmiyorum.Forumda uygulama ismi söylrmek yasak olduğu için yedekleme olayını açıklayamıyorum.Google play üzerinden veri aktarma programı veya sd kartınıza,flashınıza,bilgisayarınıza atıp yedekleyebilirsiniz verilerinizi.