cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Kamerada leke belirdi

(Topic created on: 05-24-2021 10:45 PM)
107 Views
saejın
Beginner Level 2
Options
Diğer

Birkaç aylık telefonumda bir anda leke belirdi. Kamera koruyucusu bile kullanan bir insanım ve temizliğine dikkat ederim. Servise göndermeye korkuyorum her yerden olumsuz cevaplar gördüm. Samsung gibi bir şirketin daha özenli olmasını bekliyor insan neyse ben bu leke nasıl geçecek 

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba saejın,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

View solution in context

0 Likes
3 Comments
ben006
Expert Level 5
Diğer
O reke sanirsam piksel yanigi kamera pikseli deyismesi lazim malesef servise vermeniz lazim
0 Likes
saejın
Beginner Level 2
Diğer
İlk fotoğrafta kamera yakınlaştırma 1x diğerinde 4x 2x de de gözüküyor ama 0.5x ve 8x de olmuyor 20210524_221013_17438.jpg20210524_092416_17284.jpg
0 Likes
Solution
Karasu
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba saejın,

Konu ile ilgili olarak, Samsung Members uygulaması içerisinden "Yardım Alın > İnteraktif Kontroller > Kamera" bölümünden kontrol ettiğinizde, donanımsal bir sorun gözükmüyorsa "Ayarlar > Uygulamalar > Kamera > Depolama > Veriyi Sil" menüsel işlemlerini yaptıktan sonra, cihaz kamerasını tekrar test ediniz. Cihaz kamerasında farklı sorunlar da varsa, incelememiz için görsellerle birlikte, Samsung Members uygulaması üzerinden bize hata raporu göndermenizi rica ederiz. Samsung Members ekibi, cihazınızın yazılımı üzerinden kontrol ederek, uygulama üzerinden size dönüş yapacak. Samsung Members uygulaması üzerinden, hata raporu gönderebilmek için aşağıdaki linkteki adımları takip edebilirsiniz.

https://publish.samsungsimulator.com/simulator/4d6a7070-2a73-47d6-8502-af588714f001/#!topic/yard%C4%...

Teşekkürler.
MOD

0 Likes