cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Herkese hayırlı sabahlar herkes kullandığı cihazi yazsın

(Topic created on: 01-12-2023 09:49 AM)
213 Views
Diğer
Ben samsung galaxy A137f A13 nacho kullaniyorum tm-290 Tab A8 tabletim var ve giyilebilir aksesuar olarakta mi band 7 kullanıyorum... daha once bir sürü marka kullandim Apple,nokia, Blackberyy,Philips, general mobile,.... bir sürü marka var ama en güzeli samsungdu her yönden şarjdan tut ,yazılıma kadar samsung iyiydi. Daha önce kullandığım samsung modelleri şunlar s3 s3 mini, s3 neo ,s4 s4 mini samsung galaxy s4 active,samsung A12 ,A50,A51 , j7 pro,j3 2016,j4 plus 2018 samsung tuşlu telefonu bir sürü model var hatırladığımda yazarım. İşitme engelli olduğum için kulaklık aksesuaru kullanamıyorum😔 yinede Allah’a şükür 🤲 duymak çok güzel bir şey kulaklarınızın kıymetini bilin şimdiye kadar mi band 6 mi band 7 ve Apple watch kullanmıştım şimdi mi band 7

16 Comments
draktepe
Active Level 3
Diğer
fold 4+watch 4+buds pro
memnunum iş görüyor :)
Diğer
Ooo hocam desenizya seriyi tamamlamışsınız😁 güle güle kullanın
Diğer
Hayırlı sabahlar,
M127F(M12)
Diğer
Sizede hayırlı sabahlar
Anonymous
Not applicable
Diğer
Hayırlı sabahlar A03s Tab s6 lite
J7 prime2 ve j7 prime ve Tab a7 t500
Bende General mobil kullandım hemde yeni çıkarlarından hiç biri samsung gibi değil kullandığım modelleri gm21 ve gm22
Diğer
Sizede hayırlı sabahlar hocam j serisi çok kasıyor demi😁 kasmaktan kullanilmiyor bile
ShakeB4Drink
Active Level 1
Diğer
Samsung Galaxy A70
Samsung Galaxy Tab A
Samsung Galaxy Tab S6 Lite
Samsung Level U2
Samsung Galaxy Buds2 Pro
Samsung Galaxy Fit

Not-1: Satın aldığım tüm Samsung ürünlerinden son derece memnunum.

Not-2: Eskiden ölümüne ELMA'cıydım 😁🙄
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Geçmiş olsun kardeşim bende birçok telefon markası kullandım sonrada samsung da karar kıldım öylede devam ediyor şu anda s20 ultra kullanıyorum fiyatı makul bir seviyede olursa niyetim var s23ultra almayı düşünüyorum
Diğer
Teşekkürler hocam valla s23 ultra 50 bin civarında olacak diyorlar 😳