Resolved! Solved

Original topic:

­čîÉ | Hangi Taray─▒c─▒ Uygulamalar─▒n─▒ Kullan─▒yorsunuz? | ­čîÉ

(Topic created on: 05-04-2024 01:37 PM)
466 Views
Di─čer
G├╝zel bir soru 

Chrome, Samsung internet, edge, Opera, Firefox vb. Hangisi ya da hangilerini kullan─▒yorsunuz ve sebebi ne?

18 Solutions

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Chrome, Samsung internet ve brave y├╝kl├╝ cihaz─▒mda. ┼×uan brave taray─▒c─▒y─▒ birincil olarak kullan─▒yorum. Hem g├╝├ž t├╝ketimi ├žok az, hem reklam engellemesi ├žok ba┼čar─▒l─▒, youtube reklamlar─▒n─▒ bile engelleyip arka planda video oynatabiliyor

View solution in context

Solution
G780gSd
Active Level 1
Di─čer

Genelde Bing kullan─▒yorum telefonu biraz zorluyor (s20 fe SD) ama kullanmas─▒ g├╝zel chatgpt,matematik problemi ├ž├Âzme vb k├╝├ž├╝k ek i├žerikler var g├╝zel yani

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Rica ederim karde┼čim ­čśŐ

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Google Chrome kullan─▒yorum. Samsung Internet'i ilk zamanlarda kullanm─▒┼čt─▒m. ├ľnceki pc'lerimde de Firefox kullan─▒yordum. Opera kullanm─▒┼čl─▒─č─▒m da var Nokia'da ­čĹŹ

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Elmam─▒z olsayd─▒ Safari kullan─▒rd─▒k ­čśä

View solution in context

Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Brave kullanmad─▒ysan─▒z tavsiye ederim reklam engellemesi en ba┼čar─▒l─▒ taray─▒c─▒lardan diyebilirim. Videolardaki reklamlar─▒ bile engelliyor

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Firefox da ├žok h─▒zl─▒

View solution in context

Solution
CGRZBN
Active Level 10
Di─čer
Safari. Hem fazla g├╝├ž t├╝ketmiyor, hem reklam engelliyor hem de ├žok g├╝venli hesab─▒na eri┼čmek isteyenleri direk engelliyor

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Samsung'da kullanmad─▒m bilmiyorum ­čĹŹ

View solution in context

Solution
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Di─čer
Chrome kullan─▒yorum

View solution in context

Solution
Alfat├╝rk
Expert Level 5
Di─čer
Yok diye biliyorum ama benim ├žok reklamlar ile i┼čim olmuyor Chrome u bilgi ara┼čt─▒rma yapmak i├žin kullan─▒yorum

View solution in context

Solution
MehmetYalcn
Expert Level 5
Di─čer

Chrome Samsung ─░nternet, Google (Stok)
Opera, Bing (Extra)

View solution in context

Solution
kaan38
Active Level 1
Di─čer
Edge,Chrome kullan─▒yorum reklam engelleme, tarama yapabiliyor

View solution in context

Solution
ATC_Galaxy
Expert Level 2
Di─čer
Bilgisayardan Microsoft Edge
Telefondan Chrome

­čźí­čśŐ

View solution in context

Solution
SonerA345G
Expert Level 2
Di─čer
Chrome kullan─▒yordum fakat ├žok pil t├╝ketmesinden a┼č─▒r─▒ sinir oldu─čum i├žin Samsung internet kullanmaya ba┼člad─▒m sonra onuda kald─▒rd─▒m,opera kullan─▒yorum ┼čimdi ├žok rahatlad─▒m.

View solution in context

Solution
Tolgaa94
Expert Level 5
Di─čer
Solution
stony_hearted
Active Level 6
Di─čer
chrome,sam.intrnt.

View solution in context

Solution
BurakTun├ž
Expert Level 5
Di─čer
Chrome. Bilgisayarda da chromeOS Flex'e ge├žtim. Chrome h─▒zl─▒ a├ž─▒l─▒yor, Windows 8.1'de baya─č─▒ bekliyordum ve g├╝ncel s├╝r├╝m├╝ de de─čildi; Quick Share, ekran yans─▒tma, yazd─▒rma/tarama gibi ihtiyac─▒m olan t├╝m ├Âzellikler elimin alt─▒nda. Bi' Visual Studio Code'u ├Âzl├╝yorum, ┼čimdilik Colab'le idare ediyorum.

View solution in context

32 Comments
Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Chrome, Samsung internet ve brave y├╝kl├╝ cihaz─▒mda. ┼×uan brave taray─▒c─▒y─▒ birincil olarak kullan─▒yorum. Hem g├╝├ž t├╝ketimi ├žok az, hem reklam engellemesi ├žok ba┼čar─▒l─▒, youtube reklamlar─▒n─▒ bile engelleyip arka planda video oynatabiliyor
Di─čer
G├╝zel ve ayr─▒nt─▒l─▒ Cevab─▒n i├žin te┼čekk├╝r ederim

Herkesten b├Âyle ayr─▒nt─▒l─▒ cevaplar bekliyorum ­čśŐ
Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Rica ederim karde┼čim ­čśŐ
Solution
G780gSd
Active Level 1
Di─čer

Genelde Bing kullan─▒yorum telefonu biraz zorluyor (s20 fe SD) ama kullanmas─▒ g├╝zel chatgpt,matematik problemi ├ž├Âzme vb k├╝├ž├╝k ek i├žerikler var g├╝zel yani

Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Eline sa─čl─▒k
Di─čer
Detayl─▒ bir cevap bekliyorum senden de ­čąŞ­čąŞ­čąŞ­čąŞ­čąŞ
Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Google Chrome kullan─▒yorum. Samsung Internet'i ilk zamanlarda kullanm─▒┼čt─▒m. ├ľnceki pc'lerimde de Firefox kullan─▒yordum. Opera kullanm─▒┼čl─▒─č─▒m da var Nokia'da ­čĹŹ
Sisyphe
Expert Level 5
Di─čer
Sence en h─▒zl─▒ taray─▒c─▒ hangisi?
Solution
Anonymous
Not applicable
Di─čer
Brave kullanmad─▒ysan─▒z tavsiye ederim reklam engellemesi en ba┼čar─▒l─▒ taray─▒c─▒lardan diyebilirim. Videolardaki reklamlar─▒ bile engelliyor