cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

@HERKES

(Topic created on: 03-01-2024 11:33 PM)
48 Views
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Options
Diğer
Herkes az bilindiği düşündüğü Samsung veya Android telefonlarda olan bir özelliği yorumlarda paylaşsın ilginç olanlar çıkacak mı acaba?
34 Comments
CGRZBN
Active Level 10
Diğer
Güncellemeyi şu tarihte vericez deyip o tarihten 1575 gün sonra verme özelliği. Hatta hala vermemiş olma özelliği. Hatta güncel miyiz.com'da geçmiş tarihin hala yazıyo olması özelliği.. Belkide seneye 29 şubatta verecekler bilemeyiz.. Gerçi şubatta 4 yılda bir 29 çekiyor. Valla yandıkk :))
0 Likes
GALAXYA51-F
Expert Level 1
Diğer
😅😅😅 bunu denemek istemiyorum
bageran
Active Level 5
Diğer
Samsung fanboyluğundan düşmanlığına evrilebilme özelliği 😁samsung baya bıktırmış seni dostum
CGRZBN
Active Level 10
Diğer
Cidden her ortamda samsung savunan biriydim. Bildiğin fanboy yani. Ama ciddi yordu artık. En kısa sürede ios saflarına geçiyorum 🤙🏼
0 Likes
bageran
Active Level 5
Diğer
Yok be emin ol ios a geçince rahatlamazsın samsungun bazen böyle can sıkan yanları olabiliyor ama güncellemenin optomizeli gelmesi erken gelmesinden iyidir
CGRZBN
Active Level 10
Diğer
Apple fazla cihazı olmadığı için ve kendi işletim sistemi olduğu için hem hızlı hem son derece optimizeli veriyor güncellemesini. Hem de uzun süre. Örneğin 4-5 yıllık cihazına bile son cihazıyla aynı anda veriyor güncellemeyi. Ben kesin kararlıyım :)
0 Likes
bageran
Active Level 5
Diğer
Hangisine geçmeyi düşünüyorsun değecek bi modeli olsun bari
CGRZBN
Active Level 10
Diğer
İki seçeneğe indirdim ve o konuda fikirlere açığım. Karar veremedim ama biraz zamanım var. Mali açıdan durumu halledene kadar. İphone 13 yada 15 plus. Biri 37 bin lira diğeri 54 bin lira.. sence değer mi o farka?
0 Likes
bageran
Active Level 5
Diğer
Bence ikisine de o para değmez eğer bütçen o kadar yüksekse samsungda s serisine geç mağduriyet yaşamazsın
0 Likes