cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

HERKES KULLANDIĞI SAMSUNG CİHAZI SÖYLESİNNN! :)

(Topic created on: 12-20-2019 02:09 AM)
751 Views
GFB_üyesi
Active Level 10
Options
Diğer

Hadi bakalım, en çok hangi ürün kullanılıyor görelim. Hep merak etmişimdir. 

2 Solutions

Accepted Solutions
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba  esinti06 

Ben Turuncu, Samsung Forum Moderatörüyüm. 

Uygulamanın SD karta taşıma özelliğinin desteklemesi gerekmektedir. Aksi durumda işlem sağlanamaz.

Ayarlar > Uygulamalar > Karşınıza gelen ekranda SD karta taşımak istediğiniz uygulamayı seçin. Uygulama içerisindeyken ''Depolama'' sekmesine tıklayın.Depolama kullanımı başlığı altında ''Değiştir '' ögesine dokunun ve '' SD kart '' öğesini seçin. Eğer işlem yapabiliyorsanız, taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler. 

MOD 

View solution in context

0 Likes
Solution
User0000004
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Jubei,

Ben Turkuaz, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu tür öneride bulunduğunuz için teşekkür ederiz. Talebinizi, ilgili birimlerimize iletiyoruz. 

Teşekkürler.
MOD ​

View solution in context

0 Likes
31 Comments
hurdacı6759
Active Level 1
Diğer

a50

isra65
Beginner Level 4
Diğer

kardesim bende a50 var sebekesi pek iyi cekmiyor sende bu durum ile karsilastinmi ?

0 Likes
Aslan05
Beginner Level 3
Diğer

6 aydir kullaniorum a50 cihazimi sukur gram sorun yok bende ufak kiz cocugum car 32 tane oyun yuklu telefonda bataryanin masallahi var pubg da yuklu telefonsa ultra ayarda sifir kasma ile oynuyor valla cocuk

0 Likes
hurdacı6759
Active Level 1
Diğer

yok bnde bisey. sadece pubg oynarken kasma oluyor arada bide sarj biraz fazla gidiyo

User0000006
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba hurdacı6759,

Öncelikle cihazınızı güncel sürümde kullanmanızı önermekteyiz. 

Ayarlar> Cihaz hakkında> Yazılım bilgisi> Android sürüm menüsünden cihaz sürümünü kontrol edebiliriz.

Cihazınızı güç tasarrufu açıksa, güç tasrruf modundan çıkartarak kontrol ediniz. Cihaz güç tasarrufu modundayken daha az pil tüketmek adına tam performans sağlamayacaktır. Bu da cihazda donmaya/ kasmaya neden olur.

Sorunun devamı halinde yaşamış olduğunuz sorunlara yönelik detaylı bir kontrol yapabilmemiz için bu sorunu yaşamanızın hemen ardından Samsung Members uygulaması içerisinde 'Sorun Bildir' alanı üzerinden 'Sistem kayıt verilerini gönder' alanını da seçerek o anki sistem verilerinizi göndermenizi rica ederiz.

Teşekkürler.

MOD

0 Likes
esinti06
Beginner Level 2
Diğer

walla birader bende a20s aldım android 9 sürümü war ama bir türlü uygulamaları sd karta taşıma olayını yapamadım bilen varsa yazabilirmi

0 Likes
Solution
User0000006
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba  esinti06 

Uygulamanın SD karta taşıma özelliğinin desteklemesi gerekmektedir. Aksi durumda işlem sağlanamaz.

Ayarlar > Uygulamalar > Karşınıza gelen ekranda SD karta taşımak istediğiniz uygulamayı seçin. Uygulama içerisindeyken ''Depolama'' sekmesine tıklayın.Depolama kullanımı başlığı altında ''Değiştir '' ögesine dokunun ve '' SD kart '' öğesini seçin. Eğer işlem yapabiliyorsanız, taşıma gerçekleştirebilirsiniz.

Teşekkürler. 

MOD 

0 Likes
hurdacı6759
Active Level 1
Diğer

walla oyunda kasma oluyo yardimci olabilisen iyi olur ?

0 Likes
ObiwanSamsung
Active Level 3
Diğer

Note10, cok iyi. hatta star wars hayraniyim ve sansima ozel seri cikardilar. Degisim kampanyasi yapilsa keske 😅