cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Play Sistemi Şubat 2022 güncellemesi yeni özellikler ve hata düzeltmeleri

(Topic created on: 02-02-2022 12:53 PM)
328 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
Google Play Sistemi Şubat 2022 güncellemesi yeni özellikler ve hata düzeltmeleri getiriyor
 

Ocak ayında Google , genel deneyimi iyileştirmek için cihaz bağlantısı, güvenlik, sistem yönetimi ve medyayla ilgili hizmetlerde çeşitli hata düzeltmeleri getiren Play Sistemi için aylık bir güncelleme yayınladı .

 
Yılın en kısa ayı başlamışken Google, Google Play Sistem güncellemesindeki Şubat 2022 değişiklikleriyle ilgili ayrıntıları sağlamak için yeni bir destek sayfası da yayınladı.
 
Resmi değişiklik günlüğüne göre, en son güncelleme, Google ve üçüncü taraf uygulama geliştiricilerinin uygulamalarında reklamları, erişilebilirliği, analizleri, teşhisleri ve AI ile ilgili süreçleri desteklemeleri için yeni geliştirici özellikleri getiriyor.
 
Ek olarak, Google Play Sistemi Şubat 2022 güncellemesi, indirirken Play özellik iyileştirmesi, indirme ve kurulum optimizasyonları, Google Play Faturalandırma geliştirmesi, Play Pass ve Play Puanları programları için yeni özellikler ve daha fazlasıyla birlikte gelir.
 
Destek sayfası, cihaz bağlantısını, ağ kullanımını, kararlılığı, güvenliği ve güncelleme kapasitesini geliştiren güncellenmiş sistem yönetim hizmetlerinden bahseder.
 
Belirtmek gerekirse , değişiklikler 08 Şubat'ta Google Play Store V29.2 ve 10 Şubat 2022'de Google Play hizmetleri v22.06.2 aracılığıyla sunulacak. Daha fazla bilgi için aşağıda belirtilen tam değişiklik günlüğünü kontrol edebilirsiniz.
 
 
Açıklama
 
 
Kritik Düzeltmeler
 
[Telefon] Cihaz bağlantısı, geliştirici hizmetleri, güvenlik ve acil durum, sistem yönetimi ve tanılama ve yardımcı programlarla ilgili hizmetler için hata düzeltmeleri.
 
Google Oyun mağazası
 
Uygulama indirme işlemi bekleme sürelerini azaltmaya devam ederken oyuncuların mobil oyun oynamaya başlamasını sağlamak için İndirdikçe Oyna özelliğinde yapılan iyileştirmeler.
 
Sevdiğiniz Uygulamaları ve Oyunları keşfetmenize yardımcı olacak Yeni Özellikler.
 
Daha hızlı ve daha güvenilir indirme ve kurulum sağlayan optimizasyonlar.
 
Play Pass ve Play Points programlarına yeni özellikler.
 
Google Play Faturalandırmasında Geliştirmeler.
Cihazınızı güvende tutmak için Play Protect'te sürekli iyileştirmeler.
 
Çeşitli performans optimizasyonları, hata düzeltmeleri ve güvenlik, kararlılık ve erişilebilirlik iyileştirmeleri.
 
Sistem Yönetimi
 
Cihaz bağlantısını, ağ kullanımını, kararlılığı, güvenliği ve güncellenebilirliği iyileştiren sistem yönetimi hizmetlerinde yapılan güncellemeler.
 
Geliştirici Hizmetleri
 
Google ve üçüncü taraf uygulama geliştiricileri için uygulamalarında reklamları, erişilebilirliği, analizleri ve teşhisleri ve makine öğrenimi ve yapay zeka ile ilgili süreçleri desteklemek için yeni geliştirici özellikleri.
1 Comment
gkhnnA53_5G
Active Level 6
Diğer
Bize 6 aydır gelmedi