cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Mesajlar, Galaxy telefonlarına bir sürü yeni özellik getiriyor

(Topic created on: 03-11-2022 03:07 PM)
260 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Geçen yıl Samsung, birkaç bölgede Galaxy akıllı telefonlarından kendi Mesajlar uygulamasını Google Mesajlar lehine değiştirdi . Ancak Google'ın mesajlaşma uygulaması Samsung'unki kadar zengin özelliklere sahip değildi . Şimdi, internet arama devi, grup sohbetlerini, daha iyi mesaj organizasyonunu ve iPhone kullanıcılarıyla mesajlaşmayı geliştiren birçok yeni özellik ekliyor.

 
Google, mesajlaşma uygulamasının gelecek sürümünün bir iPhone aracılığıyla gönderilen 'Reactions' mesajını destekleyeceğini duyurdu . Bu özellik önce İngilizce kullanıcılarına, ardından diğer dil kullanıcılarına sunulacak. Uygulama ayrıca iPhone kullanıcılarına gönderildiğinde gelişmiş video kalitesi sunacak ve bunu gerçek dosyayı göndermek yerine bir Google Fotoğraflar bağlantısı göndererek yapıyor.
 
 
Hepimiz her gün çok sayıda mesaj aldığımız için Google, önce önemli mesajları görmeyi kolaylaştırıyor. Google Mesajlar'ın gelecek sürümü, mesajlaşma gelen kutunuzu otomatik olarak ayrı sekmeler (kişisel ve iş) halinde düzenleyecektir. Ayrıca tek kullanımlık şifreler içeren mesajları da otomatik olarak siler .
 
Bu özellik birkaç ay önce Hindistan'da kullanıma sunuldu ve şimdi ABD'de kullanıma sunuluyor.
 
 
Google Mesajlar'ın yeni sürümü, meşgul olduğunuzda bile aklınızdan hiçbir şey kaçmaması için mesajınızı bekleyen kişilere yanıt vermeniz için sizi dürtecek. Ayrıca aile üyelerinize ve arkadaşlarınıza doğum günleri veya özel günler dilemenizi de hatırlatacaktır. Gboard klavyesini kullanırsanız, uygulama Emoji Kitchen özelliği aracılığıyla 2.000'den fazla yeni emoji karışımını çıkartma olarak sunabilir.
 
 
Google, yaptığı basın açıklamasında mesajlaşma uygulamasının yeni sürümünün önümüzdeki haftalarda dünya genelinde kullanıma sunulacağını belirtti. ”
 
1 Comment
Kenan-
Active Level 7
Diğer
Ben textra kullanıyorum sms için