cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Google Android 12L, yeni gelişmiş özelliklerle bu Samsung cihazlarına geliyor

(Topic created on: 03-09-2022 11:15 AM)
757 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

image

Google'ın resmi Android 12 sürümünden sadece bir ay sonra Samsung , One UI 4.0 güncellemesini Galaxy S21 serisi cihazlara sundu. Bu arada Google , daha önce Android 12.1 olarak söylentileri çıkan Android 12L adlı en son cep telefonu işletim sisteminin özellik düşürme sürümünü piyasaya sürdü . 

Android Dev Summit'te Google , katlanabilir telefonlar ve tabletler gibi büyük ekranlı cihazlar için Android 12L işletim sistemini geliştirdiğini açıkladı . Samsung, Galaxy Z ve Galaxy Tab serilerinde büyük ekranlı cihazlardan oluşan geniş bir koleksiyona sahip olduğundan, bir yazılım güncellemesi aracılığıyla Android 12L işletim sistemini de alacaklar. 

image

Samsung Android 12L Uygun Cihaz [Liste] 

Samsung Galaxy Z Serisi 

Galaxy Z Fold 3 5G [ Onaylandı
Galaxy Z Flip 3 5G 
Galaxy Z Fold 2 
Galaxy Z Fold 2 5G 
Galaxy Z Flip 
Galaxy Z Flip 5G 
Galaxy Fold 
Galaxy Fold 5G 

Samsung Galaxy Tab Serisi: 

Galaxy Tab S8 [ Onaylandı
Galaxy Tab S8+ 
Galaxy Tab S8 Ultra 
Galaxy Tab S7 
Galaxy Tab S7 5G 
Galaxy Tab S7+ 
Galaxy Tab S7+ 5G 
Galaxy Tab S6 Lite 
Galaxy Tab S6 5G 
Galaxy Tab S6 
Galaxy Tab Active 3 
Galaxy Tab S7 FE 5G 
Galaxy Tab A7 Lite 

Samsung Android 12L Uygun Cihaz Listesi Hakkında: Google'ın resmi onayının ardından , Android 12L güncellemesini alması gereken Galaxy katlanabilir ve tabletlerin bir listesini derledi. Geldiğinde daha fazla bilgi ile bu makaleyi değiştireceğiz. 

Güncelleme [8 Mart] Google, Pixel akıllı telefonlar için Android 12L işletim sistemini resmi olarak başlattı, ancak Samsung, yeni özellik bırakma işletim sistemini yakında uyumlu cihazlara sunabilir. 

Galaxy Z Fold 3'ün Android 12L alacağı onaylandı 

9to5Google raporu, Google'ın, Android 12L'nin "birçok" özelliğinin "yakında" Samsung Galaxy Z Fold 3'e geleceğini doğrudan duyurduğunu doğruladı. 
13 Comments
Diğer
Neden Tab A7 Lite varda Tab A7 yok?
Oda Android 12 alacak.
RecepF
Expert Level 5
Diğer
👇
0 Likes
yusuuff
Active Level 8
Diğer
Tab a7 lite alıp nasıl tab a7 alamıyor ikiside and 12 alicak
Diğer
Aynen yaw
Diğer
Onay almamış galiba😳😳😳
Diğer
Normal Android 12 mi? Android 12 S den farkı ne? Yoksa farklı bir sürüm mü?
RecepF
Expert Level 5
Diğer
👇
0 Likes
Diğer
Ne var aşağıda
0 Likes
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Android 12 L katlanabilir telefonlar ve tabletler için yeni özellikler getiriyor
0 Likes