cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Good Lock 2022 güncellemesi yeni modüller ve yeni sürüm, yenilikler

(Topic created on: 02-26-2022 12:25 AM)
248 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
Good Lock 2022 güncellemesi yeni modüller ve yeni sürüm, yenilikler 
 
Gelen bilgilere göre Good Lock 2022 güncellemesi, Android 12 tabanlı One UI 4.0 ile birlikte çeşitli iyileştirmeler ve optimizasyon getiriyor. Yeni sürüm, Nice Shot modülünü, ekran görüntüsü alındıktan hemen sonra Sil düğmesini gösterecek şekilde günceller. 
 
Ayrıca ClockFace modülü, Galaxy Watch 4 kullanıcılarının telefondaki saat kadranını da kullanmalarını sağlıyor. Bu arada, yalnızca geliştiriciler tarafından Watch Face Studio aracılığıyla yapılan saat yüzleri bu özellikle uyumlu olacaktır. 
 
Buna ek olarak, Tek Elle Çalıştırma+ güncellemesi, klavye kısayolları ve ekranı hareket ettirmek için yeni hareketlerle birlikte gelir. Ayrıca SoundAssistant, ses paneli şablonlarının kullanımını kolaylaştırır ve Galaxy hayranlarının DeX modunda kendi şablonlarını oluşturmasına olanak tanır. 
 
 
* Good Lock — 2.2.01.12 
 
* Theme Park — 1.0.09.23 
 
* LockStar — 2.1.00.29 
 
* QuickStar — 5.2.00.3 
 
* MultiStar — 5.1.20 
 
* Wonderland — 1.2.08 
 
* One Hand Operation + — 5.1.19.0 
 
* Routines + — 1.0.34 
 
* Home Up — 13.0.00.35 
 
* Clockface — 2.2.37.1 
 
* Pentastic — 1.1.14 
 
* Nice Shot — 2.0.06 
👇
Nice Shot, Good Lock 2022 ile Android 12 One UI 4.0 desteği alıyor 
 
Samsung Nice Shot güncellemesi, kendi kendine video çekerken çeşitli arka planlar ayarlamanıza olanak tanır ve ekran kaydı sırasında DND (Rahatsız Etmeyin) modu desteğini getirir. 
 
* Sunulan her menü, cihazın desteklediği özelliklerde farklı görünecektir. 
 
* Ekran yakalama: Ekranı yakalarken hemen sil butonunun aktif hale getirilmesi, panoya kaydedilmemesi, yakalandıktan sonra mıknatıs efektinin kapatılması gibi ayarları sağlar. 
 
* Ekran kaydı: Kendi kendine video çekerken çeşitli arka planlar ayarlayabilir ve ekranları kaydederken Rahatsız Etmeyin modunu otomatik olarak çalıştırabilirsiniz. 
 
* [Q os'tan Önce]:
Q OS'den itibaren, Nice Shot'ın tüm özellikleri, cihazda temel özellikler olarak sağlanacaktır.
Nice Shot'taki desteğinizi ve sevginizi gerçekten takdir ediyoruz ve sizi yakında daha kullanışlı ve yararlı özelliklerle görmeyi umuyoruz. 
 
Boyut 84.95MB
 
 
* Samsung Wonderland — 1.2.08 
👇
Samsung Wonderland, Good Lock 2022 güncellemesiyle 3D duvar kağıdı efektleri ve daha fazlasını alıyor 
 
Samsung Wonderland, kullanıcıların fotoğraflarını eklemelerine ve hareket efektli ana ekran duvar kağıtları oluşturmalarına olanak tanıyan bir Good Lock uygulamasıdır. Çok kolay bir şekilde, bu fonksiyon kendi duvar kağıdınızı yaratmanız için çeşitli parçacık efektleri sunar. 
 
Kısa süre önce Samsung, Harikalar Diyarı da dahil olmak üzere modülleri ve uygulamaları için yeni yapılar da içeren Galaxy cihazları için Good Lock 2022 güncellemesini yayınladı. 
 
* Duvar kağıdı ve çıkartma kaynaklarıyla bağlantı kurun 
 
* Video duvar kağıdı efekti 
 
* Portre modunun 3B efektini duvar kağıdına ekleyin (Galaxy ile çekilen portre modunu duvar kağıdı olarak ayarlayarak 3B efektinin keyfini çıkarın) 
 
Değişiklik günlüğü revizyonlarıyla devam eden güncelleme, kullanıcıların duvar kağıdı ve çıkartma kaynaklarıyla bağlantı kurmasını sağlar. Ayrıca, ana ekran duvar kağıdı olarak Galaxy cihazınız tarafından çekilen bir görüntüyü kullanarak portre modunun 3D efektinin keyfini çıkarabilirsiniz.
 
Boyut 56.83MB .
3 Comments
Talha190324
Active Level 7
Diğer
Keşke yeni esge lightning uygulamasınıda ekleseler şöyle değişik daha fazla kenar aydınlatma efektleri gelse 😪
Talha190324
Active Level 7
Diğer
*edge
campl79
Active Level 4
Diğer
Good lock M serisine verse ve güzel olur diğer ülkelerde ki M serileri kullanıyor ama Türkiye deki kullanıcılar üvey şimdi buna ne denir size sorayım