cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Gerçek çekimlerde gösterilen Samsung Galaxy Z Flip4 [FOTOĞRAFLAR]

(Topic created on: 06-13-2022 08:31 AM)
199 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Teknoloji blog yazarı TechTalkTV, Samsung Galaxy Z Flip4'ün duyurulmasını beklemeden çevrimiçi olarak bir dizi kapaklı fotoğraf yayınladı. Fotoğraf oturumu, cihazın her iki taraftaki görünümünü ayrıntılı olarak gösterdi buna ek olarak, kaynak gelecekteki yeniliğin temel donanım özelliklerini adlandırdı.

 
 
image
 
 
Görüntülere bakılırsa, görsel olarak akıllı telefon önceki modelle neredeyse aynı olacak, ancak ekran çerçeveleri biraz daha ince. Kaynağa göre, ana ekrandaki kırışıklık da daha az **bleep** edilir hale geldi ve aynı zamanda menteşe mekanizması "ağırlık kaybetti". Aynı zamanda, fotoğraflardan biri, cihazı katladıktan sonra matrisin “yarıları” arasındaki boşluğu açıkça gösteriyor.
 
 
image
 
Galaxy Z Flip4 hala çift renkli bir tasarıma, çift ana kameraya ve yana monte edilmiş bir parmak izi tarayıcıya sahip. İçeriden bilgi sahibi ayrıca, akıllı telefonun daha büyük bir pil ve daha enerji verimli bir işlemci sayesinde geçen yılki modele kıyasla daha iyi özerkliğe sahip olacağını iddia ediyor.
 
 
image
 
 
image
 
 
image
 
Gelecekteki yenilik, 6,7 inç AMOLED ekran (Full HD +, 120 Hz), Snapdragon 8+ Gen 1 yonga, 12/512 GB'a kadar bellek yapılandırmaları, 3700 mAh pil (25 W hızlı şarj) ile kredilendirildi. 12 (geniş açılı cam) ve 10 MP üzerindeki kamera sensörlerinin yanı sıra. Duyurunun resmi tarihi ve üretici tarafından gelecekteki yeniliğin fiyatı henüz açıklanmadı.
 
4 Comments
Diğer
Yani Dış tasarım değişmemiş.🙂
Diğer
Değişmesin boşver ya dış tasarım şu ânlık gayet güzel
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Benimde öyle çok fazla bir değişiklik yok
budchirp
Active Level 7
Diğer
Benimde öyle. Z serisi boş iş onun yerine samsung yazılım kalitesini geliştirmeye uğraşsa daha iyi olur.