cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geleceğin Sanatı İle Tanışmaya Hazır mısınız ?

(Topic created on: 06-15-2022 05:50 PM)
306 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Samsung’un katkılarıyla oluşturulan, yeni nesil sanatın nefes kesici yepyeni platformu dART’la tanışmaya ne dersiniz? O zaman, başlayalım!

Gördüğünün ötesine geçip, sanata yepyeni bir boyut kazandırmaya hazır mısın? O zaman, yaratıcılığını özgür bırak ve sınırlarından arın. Sana bahsedeceğimiz yepyeni bir platform var, adı: dART!

dART platformu ile dijital sanatı ustalarından öğrenebilir, sanatın geleceğine şahitlik edebilirsin. Dijital sanatı öğrenmek isteyen herkesi oluşturduğumuz dArt platformuna bekliyoruz.

Daha fazla bilgi için fotoğrafa dokunabilirsiniz .

NFT1.jpg

Samsung olarak, varlığımızın temelinde bulunan yenilik yaratma arzusunu sürekli canlı tutma isteğimiz ile dijital sanatı daha geniş kitlelere yaymak ve dijital sanata ilgi duyan herkesi dijital sanatla buluşturmak için dART ile heyecan dolu bir yola çıkılıyor.

https://youtu.be/Kqu4OJmWByY

Sende dART yolculuğunda olmak istiyorsan kayıt yapabilirsiniz.

12 Comments
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Hayırlısı olsun dostum bilgilendirme için teşekkür ederim bir bakayım da geleyim 😊 🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
İyi bir içerik katılacak olanlar iyi faydalanmalı diye düşünüyorum 🙂 🤗
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Çok güzel düşünmüşsun kardeşim kayıt olacağım en kısa zamanda bende 😊🤗
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme için teşekkürler Alfa 😊
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek 🙂
Akyüz
Active Level 9
Diğer
Abi senin kesin samsung tarafından sponsorluk var galiba 😂 😂 bilgi için teşekkürler alfa abi
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Alfa abi Samsung sponsoru bence😆
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Akıyor bu akşam 😂😂😂😂😂
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Asıl ben akıyorum desem daha doğru olur😂
Yaw korkuyom bi müzik açam dedim dijital sağlık açıldı baktım 7 SAT DİSCORD NE DEMEKTİR YAW 7 SAAT DİSCORDDA DURMUŞ OLAMAM İNANMIYOM😐