cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geleceğe İmza At!

(Topic created on: 01-31-2020 03:20 PM)
2807 Views
SamsungExplore
Moderator
Moderator
Options
Diğer

600x600.jpg

Nesnelerin İnterneti (IoT) eğitimi ile kariyer danışmanlığı, mentorluk, uluslararası geçerli eğitim sertifikası ve hem Türkiye'de hem dünyada kazanabileceğin ödüller seni bekliyor!

Samsung’un UNDP, İstanbul Teknik Üniversitesi ve Türkiye Bilişim Vakfı’yla birlikte hayata geçirdiği Samsung İnovasyon Kampüsü, nesnelerin internetinin kapsamlı şekilde ele alınacağı ilk eğitimine başlıyor. Ücretsiz eğitim programına katılan öğrencilerin uluslararası geçerliliği olan sertifika alabileceği eğitim programı için son başvuru tarihi  9 Şubat 2020.

18 - 25 yaş aralığındaki gençleri kritik ve teknik becerilerle donatmayı hedefleyen eğitim programının seçme aşamasında öğrenciler, temel STEM bilgisine sahip olma, programlama bilgisine sahip olma, programlama deneyimine sahip olma, bir programa ilgi duyma ve bir kariyer hedefine sahip olma şeklinde 5 temel kriter üzerinden değerlendirilecek. İstanbul Teknik Üniversitesi’nin (İTÜ) Ayazağa kampüsünde İTÜ Bilgi İşlem Daire Başkanlığı uzmanlarınca koordine edilecek eğitimler 240 saat sürecek. Eğitimlerin 160 saati konu anlatımı, 80 saati ise uygulama ve proje olarak gerçekleştirilecek. 3 ay sürecek eğitimler sonunda öğrenciler, uygulamalı projeler ile yarışmaya girme hakkı, kariyer danışmanlığı desteği, proje yapılması için gerekli tüm ekipmanlar ve mentor kılavuzluğu fırsatları yakalayacak. Ayrıca öğrencilere bir sertifika da verilecek.

Samsung İnovasyon Kampüsü eğitim programı için toptalent.co/samsung-innovation-campus adresi üzerinden başvuru yapabilirsiniz.

23 Comments
Galxsy
Active Level 5
Diğer
Genç Nesil için çok önemli bir fırsat Samsung Tebrikederim
Akmylife
Active Level 2
Diğer
Birtane güncelleme yayımlamayan samsung neyin geleceğine imza atacakmış.!
enesmert
Active Level 7
Diğer
sonuna kadar haklısın 10 a geçmeyi beceremedi neyin kafası bu yaa valla sentetik mı yoksa doğal mı ne güzel kafa yaşamışlar
Kedicik
Active Level 5
Diğer
Instagram ya da Facebook'un yeni sürümünü alamadınız diye Samsung'u suçlamayın. Eğer yapabiliyorsan sen yap yazılımı, at Odinle.
enesmert
Active Level 7
Diğer
odinle attığın yazılım cihazının garanti dışına çıkmasına sebebiyet verir odinle bi şey yapmak zor değil ama bu yükümlülük SAMSUNG TÜRKİYE'ye ait bize değil sorun samsung yâda neler yaptığı değil zaten türkiye kısmi onlar çok ağırlar
Kedicik
Active Level 5
Diğer
Garanti bir tek asıl yazılım değilse gidiyor. Orijinal Stock ROM atarsan sorun yok.
0 Likes
Guwen
Active Level 2
Diğer
İsterseniz biz sizi eğitelim Samsung. 2 telefona güncelleme paylaşacaksınız, erteleme yarışına girdiniz. iPhone gibi sıfırdan da yapmıyorsunuz, hazır androidi alıp modifiye ediyorsunuz. Sanki bana atomu parçalayacaklar. Ayrıca bir ara bu forumdaki çalışanlarını da geleceğe hazırlayıp eğitir misin Samsung. Yorum silmekten başka bir işe de yarayabilirler bence. Eğitilirlerse başarabilirler inanıyorum
Kedicik
Active Level 5
Diğer
Yapabiliyorsan sen yap da görelim 😒
0 Likes
bestsamsung
Active Level 7
Diğer
2 telefon mu? Samsung baktığın zaman model çeşitliliği bakımından en zengin marka. En alt seviyesindeki cihaza bile 2 büyük güncelleme veriyor. Lg'nin amiral gemisi telefonları ve General Mobile'nin Android One telefonları bile Android 10.0 almadı. Şu anda güncellemeyi en fazla telefona ulaştıran firma Ssmsung. Bir de Samsung Android'den almıyor. Android Samsung'dan alıyor. Öncü bir firma. Bugün saf Android'e yeni gelen bir çok özellik yıllardan beri Samsung'da bulunuyor.