cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Geldimarket.com dolandırıcılık.!!!

(Topic created on: 02-28-2024 03:47 PM)
256 Views
onurtuna
Active Level 6
Options
Diğer

image

Arkadaşlar merhaba konu dışı olduğu için şimdi den sizler den özür dilerim paylaşma gereği duydum çünki daha fazla insanlar dolandırılmasın ; ben 2 ocak tarihin de geldimarket.com üzerin den çay ve şeker sipariş verdim fiyati piyasa ya nazaran makul diye fakat bu site de online ödeme seçeneği yoktu sipariş verdikten sonra sipariş numaranız oluşuyor parayı işbankası hesaplarına EFT kısmına sipariş numaranızı yazıp EFT yapîyorsunuz sonra EFT dekontunu whatsapp tan gönderiyorsunuz müşteri hizmetleri numarası var ancak telefon sürekli çalıyor ulaşamıyorsunuz whatsapp destek hatlarına yazıyorsunuz adam akıllı cevap alamıyorsunuz şikayetvar.com ve çeşitli plartformlar dan detaylı araştırdım bir çok kişi mağdur durum da bimer den Ticaret bakanlığına şikayet ettim tüketici haklarına başvurun dediler tüketici hakların da dava açtım karara bağlanmasını bekliyorum ancak tüketici haklarının kararını bile takmıyorlar davayı kazanıp icra yoluna başvurmuş bir çok kişi en kısa zaman da da savcılığa gidip suç duyurusun da bulunacağım ; bir çok şikayetvar mağdurların heps polise savciliğa şikayet etmiş neden devletimiz bu konu da bi aksiyon almıyor anlayamıyorum siz siz olun asla ve asla bu şekil de EFT ile ödeme yapmayın elim de ki delilleri yükledim bakabilirsiniz ve araştırabilirsiniz

NOT ; 2 OCAK TAN BU ZAMANA KADAR NE SİPARİŞLERİM NE DE PARA İADEM YAPILDI SÜREKLİ PAZARTESİ ŞU TARİHTEN BU TARİHTE İADENİZ YAPILACAK VS DİYİP OYALIYORLAR NEREDEYSE 2 AY OLDU 

image

image

image

image

image

image

image

image

6 Comments
ozgur6161
Active Level 5
Diğer
Geldimarket ilk kez duydum
berkanjec
Active Level 5
Diğer
bu eft ile islem yapanlar genellikle sıkıntılıdır.İban ile para yolluyorsunuz ve isler daha da zorlaşıyor.
tanyolu
Active Level 6
Diğer
Kardeşim kusura bakmada hiçmi sende akıl fikir yok bir malın ederi vardır ucuzu nasıl olsun ortalama ya 10 lira pahalı ya ucuz olur bu kadar insan böyle ucuz olsa herkes alır. Allah yardımcın olsun .Kendine ders çıkar güzel kardeşim iyi günler dilerim.
AEFSANE
Expert Level 2
Diğer
Kardeşim önceden araştırsaydın
Geçmiş olsun
1709129807967_1709129807947_0.jpg
Fatyy7
Active Level 7
Diğer
Kardeşim 3 5 ucuz diye böyle yerlerden almayın
onurtuna
Active Level 6
Diğer
Para iadem bugün yapıldı 2 ay sürdü paramı almak bunlar parayı kullanıyorlar uzak durun bu tür siteler den bi de tehtit ediyorlar.1709198872414.jpg1709198872454.jpg1709200208400.jpg1709201447842.jpg
0 Likes