cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galeri uygulaması yeni özellik

(Topic created on: 10-07-2021 09:20 PM)
378 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
Samsung Galeri uygulaması artık fotoğrafların tarihini ve saatini düzenlemenize izin veriyor

Samsung'un Galeri uygulamasında bir fotoğrafı düzenlemeye çalışmak, fotoğraflarınızı otomatik olarak geliştirmeye çalışan bir Yeniden Düzenleme seçeneği de dahil olmak üzere size bazı oldukça güçlü araçlar sunar. Peki ya bir görüntünün dosya adı veya konumu gibi daha küçük ayrıntılar? Bunlar uzun zamandır mümkündü ve Samsung şimdi bir fotoğrafın tarihini ve saatini değiştirme özelliğini de ekledi.

Galeri uygulamasının, şu anda Galaxy S21 serisi için mevcut olan Android 12 tabanlı One UI 4.0 beta sürümünde yeni bir sürümü var ve tüm fotoğraf ve videolar için tarih ve saati değiştirme seçeneğine sahip. Bunu yapmak için, düzenlemek istediğiniz görüntü veya videoya gidip açmanız, ayrıntılar sayfasını görmek için yukarı kaydırmanız, ekranın sağ tarafındaki küçük oka dokunmanız, Düzenle'ye dokunmanız yeterlidir.

öğesine ve ardından en üstteki tarih alanına dokunun.
image

One UI 4.0'daki yeni öğelerin çoğu gibi , bu Galeri özelliği de oldukça basit, ancak yine de ihtiyacı olanlar için yararlı olduğunu kanıtlamalıdır. Güncellenen Galeri uygulaması şu anda yalnızca One UI 4.0 beta sürümünde mevcuttur ve Android 11 ve önceki sürümleri çalıştıran cihazlar için bir güncelleme olarak gönderilmemiştir, ancak bunun yakında değişeceğini varsayabiliriz.

Kaynak : Sammobile Türkçe Çeviri5 Comments
Rose67_
Expert Level 5
Diğer
Çok iyi olmuş.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bazı durumlar için iyi olmamış . Neden diye soracak olursanız açıklayım .

Mesela birine çekmiş olduğunuz bir resmi ispat olarak göstereceksiniz karşınızdaki kişi resmin çekildiği tarih saate bakarak sizin doğru söyleyip söylemediğini anlayacak.

Şimdi bu yenilikte kişi çektiği resmin saat ve tarihini değiştirebilr duruma gelirse eğer karşısındaki kişiyi kandırıp kendi aleyhine delilleri çevirip kendini haklı gösterebilir.

İşte bu yüzden buna çok sevinemedim
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Evet bende pek sevinmedim tabi
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bilgi için teşekkürler.
RecepF
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim