cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy telefon kullanıcıları,

(Topic created on: 09-04-2021 01:41 AM)
160 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Google'ın saat uygulaması yarın sizi uyandırmayabilir

 
Play Store'da herkesin indirip kullanabileceği çok sayıda Google uygulaması vardır. Doğal olarak, çoğu Android cihaza önceden yüklenmiş olarak gelen Gmail, Play Store, Google Drive, Google Asistan ve YouTube gibi şirketin ana gelir kaynakları vardır. Ayrıca, bir Galaxy telefonunuz varsa gerekli olmayan, ancak isterseniz elinizin altında olan Gboard, Files by Google ve hatta Google Clock gibi uygulamalar var.
 
Ancak bu Google uygulamalarından birinin şu anda büyük bir sorunu var: İnternet devinin Clock uygulaması insanları uyandırmakta başarısız oluyor. Bu yılın Mart ayından itibaren 1 yıldızlı Play Store incelemeleri ve Reddit raporları , uygulamadaki bir hatanın önceden ayarlanmış alarmların etkinleşmemesine neden olduğunu ortaya koyuyor. Bu, şaşırtıcı olmayan bir şekilde, etkilenen kullanıcılardan oldukça öfkeye yol açtı. Uygulamanın bir ses veya bildirim çalamadığı ve bazı durumlarda yalnızca alarmın çalması gerektiği bir an için titreştiği görülüyor.
 
Telefonda rahatsız etmeyin modunun etkinleştirilmesi bu sorunun ana nedeni gibi görünüyor ve Google bunun farkında olduğunu ve şu anda bir düzeltme üzerinde çalıştığını söylüyor . Neyse ki, Samsung kullanıcıları bundan etkilenmiş gibi görünmüyor , çoğunlukla Pixel sahipleri ve Oppo ve OnePlus gibi bazı Çinli OEM'lerin cihaz sahipleri saçlarını yoluyor.
 
Ancak bu her an değişebilir, bu nedenle bir Galaxy akıllı telefon sahibiyseniz ve Samsung'un mükemmel önceden yüklenmiş uygulaması yerine Google Clock kullanıyorsanız, geri dönmek isteyebilirsiniz. Eskilerin dediği gibi, önlem almak tedavi etmekten daha iyidir , özellikle işiniz buna bağlıysa, alarmları kaçırmak, yaşamak isteyeceğiniz bir şey değildir.
 
Google'ın Saat uygulamasını Galaxy akıllı telefonunuzda kullanıyor musunuz? Alarm sorunlarıyla mı karşılaştınız?
2 Comments
eyotech
Active Level 8
Diğer
Samsung saat uygulaması💯
verdaisilll
Active Level 8
Diğer
SaMsUnG KrAldIr GeRiSi YaLaNdIr