cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Z Fold4 ile Göze Çarpan Yenilikler 😍

(Topic created on: 09-06-2022 06:43 PM)
53 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri, 

Galaxy Z serisi cihazlar, bir akıllı telefonla yapabileceklerimizi değiştirerek yeni üretkenlik düzeylerinin ve daha iyi yaratma yöntemlerinin kilidini açtı.

Galaxy Z Fold 4'teki Yenilikler; 

Yeni Görev Çubuğu ile , ihtiyacınız olan her şeyi parmaklarınızın ucuna getiren tanıdık bir PC benzeri düzen sağlayarak uygulamalara her zamankinden daha hızlı erişebilir ve bunlar arasında geçiş yapabilmeniz olanak sağlanıyor. 

One_UI_4.1.1_main1F.gif

Galaxy Z Fold 4 te her  yerden çoklu pencere açmanıza olanak tanınıyor ve işlerinizi aynı anda yönetebiliyorsunuz . 

One_UI_4.1.1_main2F.gif

Galaxy Z Fold 4 te basit kaydırma hareketleri ile benzersiz işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz .

One_UI_4.1.1_main3F.gif

(Yukarıdaki bahsettiğim çoklu pencere özelliğini ; Z Fold3 ,Z Flip3 ,Tab S8 serisi ,Tab S7 serisine vb gibi cihazlara one uı 4.1.1 ile gelecektir.) One uı 4 1.1 şuanki resmi bilgiye göre aşağıdaki cihazlara kesinlikle gelecektir. 

Screenshot_20220902_005245_Chrome.jpg

Galaxy Z serisinin en büyük avantajlarından biride kapak ekranı sayesinde özçekimleriniz  en net şekilde çekmenizi olanak sağlanıyor .Ayrıca 3x optik ve 30x dijital zoom Z Fold 4 ailesi destekliyor 😊

One_UI_4.1.1_main4F.gif

Galaxy Z Fold 4 ön siparişleri devam etmekte olup almayı düşünenlerin olursa ön sipariş hediyelerini kaçırmayın 

Screenshot_20220906_164519_Chrome.jpg

Kaynak: Samsung basın bildirisi( Gif) 

16 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Önemli değil kardeşim 🤗
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Bilgilendirme ve inceleme için çok teşekkür ederim kardeşim emegine ellerine saglik 🤗 😍
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim ne demek, forumda paylaşmak istedim araştırdığım yenilikleri😊
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Ellerine sağlık kardeşim bu modeli alacak olanlara gerçekten çok çok güzel bir anlatım paylaşım olmuş bu gibi yeni modelleri senin gibi bilgili tecrübeli kardeşlerimin anlatimlariyla dinlemek bana alım kullanma konusunda daha çok güven veriyor tebrik ederim bir sonraki nesil cihazlarida alıp test edip biz kullanıcılara kendi yorumunda anlatmanı çok isterim 😊 😍
Anonymous
Not applicable
Diğer
Ellerine yüreğine sağlık kardeşim benim 🤗🤗🤗
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim, Türkiye forumu en iyi bilgileri ulaşması gerekiyor bunları hak ediyoruz 😍🤗
Anonymous
Not applicable
Diğer
Aynen öyle gönüllerin modu 🥰🥰🥰🥰