cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Z Fold4 5G ve Galaxy Z Flip 4 5G ❤️🎁

(Topic created on: 08-10-2022 04:35 PM)
159 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer
Merhaba Members Üyeleri, 

Samsung Electronics'in katlanabilir ürün serisinin en yenisi ve türünün sınırlarını zorlayan bir güç merkezi olan Galaxy Z Fold4, optimize edilmiş mobil deneyimleri ve PC benzeri çoklu görevleri ortaya çıkaran daha büyük, daha sürükleyici bir ekranla akıllı telefon olanaklarının sınırlarını zorluyor.

Samsung'un şimdiye kadarki en güçlü akıllı telefonu olan Z Fold4'ün neden gerçek bir çoklu görev gücü merkezi olduğunu görmek için aşağıdaki bilgileri inceleme yapabilirsiniz 

image

Samsung Electronics'in Galaxy Z Flip4, şimdiye kadarki en benzersiz cihaz deneyimlerini sunmak için katlanabilirleri harika yapan özelliklerin çoğunu kompakt kapaklı bir tasarımda bir araya getirerek mobil deneyimlere yön veriyor.

Nihai kendini ifade etme aracı Z Flip4 hakkında daha fazla bilgi edinmek için aşağıdaki bilgi grafiğine göz atabilirsiniz 

image

24 Comments
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer

Merhaba Samsung Members üyeleri. Bugün Galaxy Unpacked 2022 etkinliğinde tanıtılan Galaxy Z Fold4 ve Z Flip4'e aşağıdaki infografikler aracılığıyla göz atabilirsiniz.

Galaxy Z Flip4 ve Z Fold4, katlanabilir cihazlar için önemli yenilikler getiriyor ve şu ana kadarki en iyi Galaxy cihazlar oluyor. 

image

image

Anonymous
Not applicable
Diğer
Çok hoş görünüyor 🤩😍
ksk35_5
Active Level 1
Diğer

Çok güzel bir etkinlikle yeni cihazlar tanıtıldı. Samsung Türkiye ailesine bu güzel katılım için çok teşekkür ediyorum.

ksk35_5
Active Level 1
Diğer
🇹🇷Screenshot_20220810-172754_Zoom_28430_1660141674.jpgScreenshot_20220810-174002_Zoom_28432_1660142403.jpg
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Çok güzel bir etkinlikti 😍 😊
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Valla ben bir yakışıklı gördüm orda karizma ama 🤗
YiğitS21FE
Active Level 10
Diğer
Hayırlı olsun 😊