cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Z Fold3 5G Detaylı İnceleme

(Topic created on: 09-10-2021 07:16 PM)
250 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Members Kullanıcıları 

Bugün Galaxy Z Fold3 5G yi detaylı bir şekilde inceledim sizlere bilgilerimi aktaracağım. 

Galaxy Z Fold3 5G önceki modele göre daha dar ve ince olduğundan elle rahatlıkla tutulabilmesi için tasarlanmış ,cihazı düşürme tehlikesi yok denecek kadar azdır .

Galaxy Z Fold3 5G ekranı 2x Amoled 120 Hz destekeleyen ve Corning Glass Victus ile korunmaktadır .

Galaxy-Z-Fold3_User-Guide_main1.jpg

Çoklu pencere özelliğine gelirsem ise bir tarafta Samsung Members uygulaması üzerinde gezinirken diğer tarafta ise not tutmanıza ve ofis toplantınızı takvime hatırlatıcı şeklinde oluşturmanıza olanak sağlıyor .

20210910_163606.jpg

Galaxy Z Fold3 5G de Yeni özellik ise Ayarlar > gelişmiş özellikelrde Labs seçeneği mevcuttur 

Screenshot_20210910-163916_Settings.jpg

 Esnek mod paneli girip gerekli ayarlarınızı yapıp cihazın parlaklığını azaltıp artırabilirsiniz veya ekran görüntüsü almanıza olanak sağlar. 

Galaxy-Z-Fold3_User-Guide_main8_flexmodepanel.gif

Cihazı yarım Katlayıp masaya koyduğunuzda Tripod kullanır gibi güzel fotoğraflar çekmenizi olanak tanır 

20210910_162639.jpg

 veya cihaz Üzerinden fotoğraflar çekip hemen yan ekran tarafından hangisinin güzel olduğuna karar verebilirsiniz 

Galaxy-Z-Fold3_User-Guide_main9_camera.gif

Galaxy Z Fold3, kullanıcıların uygulamalar arasında hızlı ve rahat bir şekilde hareket etmesine yardımcı olabilmek için Görev Çubuğu özelliğini ekledi ( Z serisi ve one uı 3.1.1 kullanan bazı cihazlarda desteklenmektedir ). kullanıcıların yalnızca ana ekrana gitmeden en **bleep** kullandıkları uygulamayı başlatmalarına izin vermemekle kalmaz , aynı zamanda en çok kullanılan uygulamalarını bir kerede açmalarına da olanak sağlıyor .

Galaxy Z Fold3 5G 'de cihazınız pilini koruması için yeni bir  pil koruma eklendi (bazı eski cihazlarda mevcuttur)

Screenshot_20210910-164000_Device care.jpg

Esnek modun avantajları ise ; Bir tarafta video izlerken diğer taraftan ise not yazmanıza olanak sağlanıyor 

Galaxy-Z-Fold3_User-Guide_main10_spen1.gif

(Cihazı inceleme esnasında Spen pro yoktu maalesef kullanma fırsatını bulamadım)

Galaxy Z Fold 3 5G de spen aktif iken düğmeye 2 kere bastığınızda samsung note uygulamasını açılıyor metin döndürmeye bastığında ise el yazınızı normal yazılı metne  çeviriyor 

20210910_162546.jpg

 normal katlanmış düz ekranında ise istediğiniz her uygulamayı sorunsuz bir şekilde açmanızı olanak sağlıyor bu yönden şüpheniz olmasın 

20210910_163247.jpg

Ekran altı kamerası ise resimde gözüktüğü gibi görünmektedir ve Ofis toplantılarınızda uzaktan bir şekilde görüntülü video olanağı sağlıyor . (Resimde link mevcuttur samsung shop üzerinden detaylı özelliklere ulaşabilirsiniz)

Z Fold3 5G de tek olumsuz yanı benim gözümde Z Fold2 ile aynı katlanabilir ekran teknolojisini görmemiz ,muhtemelen ekran altı kameraya odaklandıkları için flex yerini değiştirmeye fırsatları çok olmadı ama sıkıntı değil Galaxy Z Fold4 'ü daha iyi yapacaklarından şüphem yok 

Galaxy Z Fold3 5G Cihazı gerek işlemci gerek tasarımı  çok hoş ve kullanışlı bir cihaz olmuş . Cihazı almayı düşünenlere almanızı  öneririm 

Beni dinlediğiniz için teşekkür ederim 😊

5 Comments
SanalYargıç
Expert Level 2
Diğer
Abi nasıl inceledin? ev inemi geldi?
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Yok kardeşim kendim gidip inceledim 45 dk falan ,eğer eve gelseydi inceleme çok farklı olurdu
Diğer
WOWWWW HARİKA BİR ŞEYYYYYYYYYYYY😍😍😍😍😍😍😍 ABİ AŞIRI İYİ YA BENDE İSTİYORUM!!!!
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Aynen öyle ,Teşekkürler kardeşim 😍
Diğer
Rica ederim kardeşim. Bana para veğğrrr🤣🤣🤣😍😍😍 (yalnız övmemek elde değil harika bir şey ya.)