Highlighted
Active Level 1
merhaba a71 telefonum ilk aldığım 1 ay hızlı şarj oldu sorunsuz 1 ay sadece power bak sında kullan dım orjinal kablosu ile son güncellemedede power kullanıyordum sonra orjinal adaptör ve kablosunu taktım hızlı şarjı algılamıyor normal şarj oluyor şarj aleti başka telde tes ettim hızlı sağlam ayarlardan da hızlı şarj açık telefonu fabrika ayarlarına sıfırladım sorun ile ilgili yardımdı olurmusunuz ?
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba divers,

 

Ben Pembe, Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle böyle bir sorun yaşadığınız için üzgünüm.

 

Cihazınızın kontrol edilebilmesi için lütfen, cihaz içerisindeki verilerinizi yedek alarak, en yakın Samsung yetkili servis merkezini ziyaret ediniz. Servis iletişim bilgilerine, aşağıdaki link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/service-center/

 

Bilgileri yedeklemenin iki yolu vardır;

 

1. Ayarlar > Hesaplar ve Yedekleme > Samsung Cloud > Bu Telefonu Yedekle bölümüne bastığınızda, Samsung bulut hesabınıza verileriniz yedeklenmiş olacaktır.

 

2. Aşağıdaki link üzerinden bilgisayarınıza, Samsung Smart Switch programını indirerek, data kablosu ile verilerinizi, bilgisayarınıza yedek alabilirsiniz.

 

https://www.samsung.com/tr/support/smart-switch/

 

Not: Cihaz içerisinde yer alan Güvenli Klasör uygulamasını kullanıyorsanız eğer, cihaz verilerinden ayrı olarak yedeklemeniz gerekecektir.

 

Yedeklemelerin görselli anlatımlarına link üzerinden ulaşabilirsiniz;

 

https://www.samsung.com/tr/support/mobile-devices/how-can-i-back-up-my-mobile-phone/

 

Teşekkürler.
MOD

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Beginner Level 2
merhaba samsung tv ilk zamanlarda browser dan film açıp izleyebiliyordum ana şuan hiçbir filmi açmıyor..browser pc film açtığını ama tv lerin pc gibi dizayn edilmediğinden film açılmadığını yazmişsınız fakat belli bir süre öncesine kadar çalışıyordu bu özellik... yardımcı olabilir misiniz?
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Moderator
Moderator

Merhaba bngtnrs,


Ben Siyah, Samsung Forum moderatörüyüm. Bu soruyu sorduğunuz için teşekkürler.

 

Televizyon içerisinde bulunan web tarayıcısı (Web Browser); bilgisayar için optimize edilmiş olup video servisi sunan web sitelerindeki videoları oynatamayacaktır.
Çünkü televizyon web tarayıcısı, bilgisayar tarayıcısı gibi çalışmamaktadır. Bilgisayarların içerisinde destekleyici bir çok video uygulaması, donanım ve program bulunurken, televizyonlarımız da bilgisayarlar gibi gelişmiş işletim sistemi bulunmamaktadır.
Size önerimiz, video izlemek için video uygulamalarını kullanmanız veya web tarayıcısında daha kısa süreli video izlemenizdir.

 

Teşekkürler.

MOD

Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Beginner Level 2
yani film izlemek için tv deki film uygulamalarını kullanım diyorsunuz? benim istediğim filmlerin bir çoğu yok bu uygulamalarda acaba tv ye indirebileceğim önerdiğimiz bir video player app var mı?
Yanıtla
Yükleniyor...
Highlighted
Active Level 1
siz eğer yetkili birisiyseniz pil sorunuyla ilgini sorunu bildirdim dediklerinizi yaptım sorunu çözerseniz teşekür ederim ekran görüntüsünde görüldüğü gibi
Yanıtla
Yükleniyor...