cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20/N20 serisi 4 Android OS desteği

(Topic created on: 08-14-2022 06:53 PM)
731 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Hepinize merhaba değerli Samsung Members üyeleri. Bildiğiniz üzere Galaxy A52s 4 tane Android OS ve One UI güncelleme desteğine kavuştu. Bu desteğin daha fazla genişletilmesi için gayret ediyorum. Konumuz Galaxy S20 ve Note 20 serisi. Aynı 3 tane Android OS güncelleme desteğinin sadece 2019 yılındaki S10 ve Note 10 serisinin dahil edildiği gibi, 4 tane Android OS güncelleme desteğine de 2020 yılından da Galaxy S20 ve Note 20 serisi dahil edilebilir. Bunun için çabalıyoruz. Samsung Telegram gruplarında oluşturmuş olduğum anket oyları, Samsung Almanya Forumunda paylaşmış olduğum gönderi ve başka ülkeler ile paylaşmış olduğum gönderilere dair ekran fotoğrafları ile destek toplayıp Samsung Güney Kore firmasına tek olmadığımı göstererek bu isteğimizi belirteceğim. Bunun için gönderiyi beğenip desteklerseniz mutlu oluruz.

●Bu gönderiler ile hiç bir şey olmaz demeyin, bir şey olması için burda Samsung Ailesi olarak toplandık ve isteklerimizi talep ediyoruz🙂

Sevgili Samsung Türkiye'de isteklerimizi bildirebilir. Ben yine de Güney Kore Formuna ve Firmasına bildireceğim. Samsung Türkiye ve Sevgili Samsung Members üyeleri, destek olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler😊
Umarım çabalarımızın karşılığını alırız😃
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
İyi geceler 😅😊 🤗
Anonymous
Not applicable
Diğer
S20 ve N20 serisinin bu desteği hakettiğini düşünüyorum, A33/A52s 5G gibi cihazlar 4 sene güncelleme hakediyorsa S20 ve N20 serisi hayli hayli hakediyor. #adaletsizguncellemeler
ben006
Expert Level 5
Diğer
A33 ile a53 ten ustun a52s bilginiz olsun
Anonymous
Not applicable
Diğer
A52s alıyorken S20 serisi ve Note 20 serisi kesinlikle almalı.
Ben buna Samsung adaletsizliği derim.
Umarım alırsın arkadaşım umarım 4 yıl destek gelir. Gelmesi de lazım.

M52'ye de 3 güncelleme gelse keşke.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Umarım alırız😊😃
SAMmembers
Active Level 9
Diğer
Bu konuda sizi destekliyorum. S20 FE 780G'in almaması şartıyla bütün S20 ve N20 serisi bu güncelleme desteğinden yararlanmalı.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Teşekkür ederiz😃😊
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Öyle saçmalık mı olur, S20 FE Exynos alırken Snapdragon model niye almıyormuş?
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Evet olmaz saçma😂 İki cihaza da verilir S20 ve N20 serisine verilirse. Merak etmeyin😁
SAMmembers
Active Level 9
Diğer
Snapdragonlu model Android 14'ü alırken fakat Exynoslu model alamazken saçmalık olmuyor ama.