cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy S20/N20 serisi 4 Android OS desteği

(Topic created on: 08-14-2022 06:53 PM)
723 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Hepinize merhaba değerli Samsung Members üyeleri. Bildiğiniz üzere Galaxy A52s 4 tane Android OS ve One UI güncelleme desteğine kavuştu. Bu desteğin daha fazla genişletilmesi için gayret ediyorum. Konumuz Galaxy S20 ve Note 20 serisi. Aynı 3 tane Android OS güncelleme desteğinin sadece 2019 yılındaki S10 ve Note 10 serisinin dahil edildiği gibi, 4 tane Android OS güncelleme desteğine de 2020 yılından da Galaxy S20 ve Note 20 serisi dahil edilebilir. Bunun için çabalıyoruz. Samsung Telegram gruplarında oluşturmuş olduğum anket oyları, Samsung Almanya Forumunda paylaşmış olduğum gönderi ve başka ülkeler ile paylaşmış olduğum gönderilere dair ekran fotoğrafları ile destek toplayıp Samsung Güney Kore firmasına tek olmadığımı göstererek bu isteğimizi belirteceğim. Bunun için gönderiyi beğenip desteklerseniz mutlu oluruz.

●Bu gönderiler ile hiç bir şey olmaz demeyin, bir şey olması için burda Samsung Ailesi olarak toplandık ve isteklerimizi talep ediyoruz🙂

Sevgili Samsung Türkiye'de isteklerimizi bildirebilir. Ben yine de Güney Kore Formuna ve Firmasına bildireceğim. Samsung Türkiye ve Sevgili Samsung Members üyeleri, destek olursanız sevinirim.

Şimdiden teşekkürler😊
Umarım çabalarımızın karşılığını alırız😃
ben006
Expert Level 5
Diğer
Kercekten a52s haketen bir ciyaz a33 a53 ten daha iyi bir ciyaz hata a73 ile kafa kafa geliyordu buna sevindim ama s20 ve not 20 almasi gerekir tabi
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Katılıyorum alfa abi:/
BoraS20FE
Expert Level 5
Diğer
Sonuna kadar destekliyorum!
Galaxy A52s'e 4 Android güncellemesi verilirken S20 ve Note20 serilerine 3 Android güncellemesi vermeniz çok büyük haksızlık, önceliği S serisine vermeniz gerekiyor.

2020 yılında çıkardığınız "amiral gemisi" serilerinizi Android 13'te bırakacakken 2021 yılında çıkardığınız "orta-üst" segment model A52s sırf bir yıl sonra çıktı diye Android 15'i de görecek. Bu yapılan haksızlıktır ve adaletin yerini bulmasını istiyoruz!

Birçok ülke forumları ve Telegram gruplarında da bu çağrımızı yapacağız ve sizlerden destek bekleyeceğiz, ne kadar destek olursa o kadar iyi olur.

Oturduğunuz yerden "Verilmez, yapmazlar" demeyin, kendimize düşeni yapalım da gerisini Samsung'a bırakırız.
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Kesinlikle katılıyorum😊
İsmailQSM8916
Beginner Level 4
Diğer

neyse destek olalım :)

Kadirro
Active Level 3
Diğer
Note 20 sahibi olarak böyle bir telefonun Android 13 son güncellemesi olacağı için üzülüyorum açıkçası. Ben bu telefonu alalı 5 ay oldu kesinlikle Android 14'ü almalı bu postu ve sahibini sonuna kadar destekliyorum tebrik ediyorum umarım Samsung bu isteği geri çevirmez.
ben006
Expert Level 5
Diğer
A50 olayina donmesini istemem a52s olarak sizin ciyazlar yani her ulke boyle capa yapti olmadi a50 ciyazlar
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Kolay gelsin yakışıklı kardeşim umarım çalışmalarınız hakkıyla sonuçlanır hepinizin emeğine ellerine sağlık 😊🤗
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Teşekkür ederim😍🤗
Tolga67
Expert Level 5
Diğer
Rica ederim kardeşim herzaman desteğe hazırız vur de vuralım 😅😊🤗iyi geceler 🤗