cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Fold 3.1.1 ve Eylül güvenlik güncellemesi

(Topic created on: 09-07-2021 12:45 AM)
129 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer
One UI 3.1.1 ile Samsung , katlanabilir form faktörünü daha iyi kullanmanızı sağlayan birçok özelliği tanıttı. Belki de en kullanışlısı, ekranın sağ tarafındaki favori uygulamalarınız için kalıcı bir kısayol olan yeni Görev Çubuğu'dur. Ardından, aynı tarayıcı penceresinde yeni bir sekmede açmak yerine yeni bir URL'yi bölünmüş ekran modunda açmanıza izin veren Sürükle ve Böl var.
 
Tüm Uygulamaları Döndür, tüm uygulamaları yatay yöne döndürmeye zorlamanıza olanak tanırken Özel En Boy Oranı, herhangi bir ap için özel bir en boy oranı ayarlamanıza olanak tanır (örneğin, Instagram'ı tam katlanabilir ekran alanını kullanmaya zorlayabilirsiniz, ancak bunu yapmaz. doğal olarak yapın). Son olarak, Multi-Active Window'da iyileştirmeler var. Üç uygulamayı yan yana kullanırken, artık açılan uygulamaların yüksekliğini ve genişliğini yeniden ayarlama seçeneklerine sahip olursunuz.
 

One UI 3.1.1 güncellemesi ayrıca bildirim gölgesinde bir Uyku Vakti modu geçişi getiriyor ve Eylül 2021 güvenlik yaması ile birlikte geliyor . Şu anda Kore'de ve Avrupa'nın bazı bölgelerinde hem Galaxy Fold hem de Galaxy Fold 5G için kullanıma sunuluyor, ancak önümüzdeki günlerde kullanılabilirliğin daha fazla pazara yayılacağından emin olabilirsiniz.

 
Bir önceki gönderiye göz atabilirsiniz 👇
 
ZFold2, ZFold ve ZFlip OneUI 3.1.1 yeni özellikler getiriyor
👇
0 Comments