cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Cihaz Seçim tavsiyesi, yardım

(Topic created on: 01-21-2021 02:39 PM)
675 Views
Topraks9plus
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Arkadaşlar, cihazımı değiştirmeye karar verdim son sorunlardan sonra.

Ama 4 model arasinda kaldim.
Bana bu modellerden bir tercih verirmisiniz?

Benim cihazda sadece yapacaklarim:

•Canlı derslere girmek.
•Call Of Duty oynamak.
•Samsung Members kullanmak.
•Mesajlasma uygulamalari kullanmak.
•Youtube kullanmak.
•Fotoğraf çekmek.

Ben Sadece bu tür kullanim sağlıyorum cihazda.
Bu kullanimlara gore aşağıdaki cihazlardan hangisini önerirsiniz.

Cihazlar:

●Galaxy S20

○Galaxy S20 FE

●Galaxy Note 10 Plus

○Galaxy S10 Plus

Simdiden önerileriniz için teşekkürler.
39 Comments
enesmert
Active Level 7
Diğer
s20 ne kadar ki
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
s20 en fazla 6.500tl
ben 6.000tl ye bulacağım bir arkadaştan alacağın.
kingkong0
Active Level 9
Diğer
Daha güncel bir cihaz almak bence daha mantıklı bunun için note 10 plus ve s10 plus elerim ben olsam.

s20 ve s20fe arasından da s20 nin daha güzel bir cihaz olduğunu düşünüyorum onun için tercihimi s20 den yana kullanırdım.
Anonymous
Not applicable
Diğer
S20 FE en son alacağın cihaz olsun bunların arasında. İlk sırada s20 daha, büyük ekran istiyorsan note 10 plus.
atakanka
Active Level 8
Diğer
s21 in ucuz bir modeli çıkıcak diye biliyorum s20fe gibi bir model onu bekleyin ona göre karar vermenizi tavsiye ederim
Topraks9plus
Expert Level 5
Diğer
Cihazı acil değiştirmem gerekiyor ve zaten telefoncu bi arkadaştan alicam.
S9 plus cihazının elimde patlamasını istemiyorum
atakanka
Active Level 8
Diğer
o zaman s20
umut26
Active Level 2
Diğer
hic birini alma derim pubg de bi süre oynadıktan sonra kasıyor.
MuKonqi
Active Level 7
Diğer

Note 10 Plus veya S20. 

ÖmerFaruk01
Active Level 7
Diğer
Merhaba s20 kullanıcısıyım ailemde de a70 a7 j7 ve birkaç Samsung telefon daha var bugüne kadar hep samsungu severdim ki baya araştırdım iPhone 11 ile arasında kaldım keşke iPhone 11 alsaymisim ısınma mı dersin ekran sorunu mu dersin kasma mi dersin ne ararsan var sadece benim cihazım için geçerli değil birkaç tanıdığımda da aynı cihaz var hepsinde aynı sorun var.Cihazi garantiye iade veya değişim talebiyle gönderdim ve bana sorulmadan cihaza asla müdahale edilmesin diye belirttim.Cihaz daha ilk 6 ayını doldurmadigi için iade hakkım var fakat iade hakkımı hiçe sayıp bana da sormadan daha 3 aylık telefonun ekranını,bataryasıni değiştirdi şimdi ben bu cihazı satmaya kalksam satamam kim alır ekranı değişmiş telefonu şahsen ben almam ve ayrıca hadi tamir edildi iyi güzel fakat aynı sorunlar hala var telefonun şarjı da iyi gitmiyor ekranda yine renk tonunda sorun var sorunlar say say bitmez.Bu arada öyle teknoloji cahili falan biri de değilim bu konularda çok şükür baya bilgiye sahibim sana benden büyük bir tavsiye Iphone 11 al bence o fiyatlarda hem uzun ömürlü hem daha stabil hem daha güçlü ve müşteri memnuniyeti daha yüksek bir cihaz.