cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy Book 2 Pro dizüstü bilgisayarları modern bir ekran özelliğini kaçırıyor

(Topic created on: 02-27-2022 10:04 PM)
72 Views
RecepF
Expert Level 5
Options
Diğer

Samsung'un Galaxy Book 2 Pro dizüstü bilgisayarları modern bir ekran özelliğini kaçırıyor

 
 
image
 
Samsung, üst düzey ince ve hafif dizüstü bilgisayarlar da dahil olmak üzere yeni dizüstü bilgisayar serisini bugün tanıttı. Intel'in en yeni üst düzey CPU'larına, modern kablolu ve kablosuz bağlantı özelliklerine ve uzun pil ömrüne sahiptirler, ancak önemli bir modern ekran özelliğinden yoksundurlar.
 
Galaxy Book 2 Pro ve Galaxy Book 2 Pro 360, 13,3 inç ve 15,6 inç Super AMOLED ekran çeşitleriyle geliyor. Full HD+ çözünürlüğe, VESA HDR 500'e ve %120 DCI-P3 renk gamı ​​kapsamına sahiptirler. Bununla birlikte, yeni dizüstü bilgisayarlar, bugünlerde çeşitli orta sınıf ve premium dizüstü bilgisayarlarda giderek daha fazla görülen yüksek yenileme hızlı ekranlardan yoksundur.
 
Apple'ın 2021 MacBook Pro serisinde 120 Hz Mini LED ekranlar bulunur. ASUS'un en yeni orta sınıf Vivobook dizüstü bilgisayarları bile 90Hz OLED ekranlara sahiptir. Bu yüksek yenileme hızına sahip ekranlar, kaydırma, kaydırma ve oyun oynama sırasında daha sorunsuz bir deneyim sunar.
 
Pro takma adı ve konfigürasyona bağlı olarak 1899 €'ya kadar çıkabilen bir fiyat etiketi göz önüne alındığında, Samsung'un en azından bazı varyantları yüksek yenileme hızına sahip bir ekranla donatması gerektiğine inanıyoruz. 60 Hz'lik bir ekran, bazı potansiyel müşteriler için, özellikle de oyun için Intel Arc GPU'lu Galaxy Book 2'yi almayı düşünenler için bir anlaşma kırıcı olabilir.
 
 
Kaynak : Sammobile Türkçe çeviri
 
0 Comments