cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Galaxy AI özelliklerini Try Galaxy ile hemen şimdi deneyin ✅️

(Topic created on: 02-28-2024 06:55 PM)
314 Views
Tolgaa94
Active Level 6
Options
Diğer

Samsung Galaxy AI özelliklerini iPhone ve Android tüm telefonlarda deneyimlemenizi sağlayan Try Galaxy uygulamasını güncelledi.

image

image


Try Galaxy uygulaması sayesinde tüm mobil cihazlarınızda Samsung’un en yeni yazılımı olan One UI 6.1 arayüzünü ve Galaxy AI yapay zeka özelliklerini deneyebilirsiniz. İşte iPhone’da Samsung telefon kullanmayı sağlayan Try Galaxy uygulamasının tüm yenilikleri.

Samsung Try Galaxy ile Galaxy AI Deneyimi Artık Herkesin Parmak Ucunda!

Samsung, iPhone ve Android kullanıcılarının Galaxy telefon deneyimini yaşayabilmeleri için sunduğu “Try Galaxy” hizmetini güncelledi. Yeni güncellemeyle birlikte Galaxy AI özellikleri de deneyimlenebilecek. 

Try Galaxy Nedir?

Try Galaxy, Samsung’un Galaxy S serisi telefonlarının sunduğu deneyimi iPhone ve Android telefonlara taşıyan bir hizmet. Bu sayede Apple ve diğer Android markaların kullanıcıları, Samsung’un One UI arayüzünü ve Galaxy AI’ın sunduğu yenilikleri deneme fırsatı yakalıyor.

Try Galaxy’nin en önemli yeniliği, Galaxy S24 ailesiyle tanıtılan Galaxy AI özelliklerine de destek vermesi. Bu sayede kullanıcılar, Canlı Çeviri, Sohbet Yardımı, Not Yardımı, Fotoğraf Yardımı ve “Daire Çizerek Arama” (Circle to Search) gibi AI odaklı özellikleri deneyebilecekler.

Try Galaxy, One UI 6.1 arayüzünü de simüle ediyor. Bu sayede kullanıcılar, Galaxy S24’ün ana ekranı ve diğer arayüz öğeleriyle tanışma imkanı bulacaklar. Try Galaxy, Galaxy S24’ün Nightography Zoom, Super Steady ve Portre Modu gibi kamera odaklı özelliklerini de deneyimleme imkanı sunuyor.

Try Galaxy Nasıl İndirilir? Try Galaxy Nasıl Kullanılır?

Eğer siz de Try Galaxy üzerinden One UI 6.1 ve Galaxy AI’ın sunduğu yenilikleri denemek isterseniz, direkt olarak kullanabilirsiniz. 

Samsung’un Try Galaxy hizmetiyle Galaxy deneyimini bir adım öteye taşıyarak daha fazla kullanıcıya ulaşmayı amaçladığını görüyoruz. Bu hizmet, Samsung’un Galaxy ekosistemini genişletmek ve kullanıcıları cezbetmek için önemli bir adım olarak değerlendirilebilir.7 Comments
bageran
Active Level 4
Diğer
Güncellemeyi beklememize gerek yok mu yani bütün cihazlarda kullanabiliyor muyuz hocam?
Tolgaa94
Active Level 6
Diğer
Simülasyon bu
bageran
Active Level 4
Diğer
Anladım hocam tahmin ettiğim gibiymiş hemen böyle gelemezdi zaten deneyebilmemiz güzel olmuş 👍
kullaniciii
Active Level 9
Diğer
Samsung apple tarafını kendi üssüne çekme maksadıyla deneme amaçlı Galaxy Try adlı bir şey çıkarttı son one ui ve android sürümü olarak deneyimlemek için. Samsung cihazlara sahip olanlarda Al özelliklerini deneyebilir burdan.
Diğer
👍👍
1234yusuf
Active Level 6
Diğer
Camera asistanı gelir mi Galaxy A34 5Gye ya
Tolgaa94
Active Level 6
Diğer
Gelebilir
0 Likes