cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GERÇEKTEN YETER!

(Topic created on: 07-27-2023 11:21 AM)
275 Views
Anonymous
Not applicable
Options
Diğer

Günaydın herkese iyi forumlar. Samsung'un en büyük sorunlarından bahsetmek istiyorum. Samsung bu arayüz işini yapamıyor bana göre. Uygulama girişlerinde sürekli takılmalar mı dersin sıcaktan yemek pişecek hale galen cihazlar mı dersin şarjı su gibi akan cihazlar mı dersin... Benim başka markaları kulkanma imkanım da oldu ama samsung'unki kadar çile çekmedim. Bence samsung'un kendini daha fazla geliştirmesi gerekiyor. Allah var adamlar güzel cihazlar çıkarıyor ama sorunlarını çözmezlerse daha fazla samsung kullanacağımı pek sanmıyorum. Herkese tekrardan iyi forumlar.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Gökırmak
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Plutonn,

Bu gibi taleplerinizi, model kodu belirterek yazmanız durumunda, size daha detaylı yardımcı olabiliriz. Forum içerisine yazmış olduğunuz tüm talepler, ilgili birimlerimizle paylaşılmaktaBize iletmiş olduğunuz, bu değerli görüş ve önerileriniz de yetkili birimlerimiz ile paylaşılmıştır.

Teşekkürler.

MOD

View solution in context

16 Comments
Furkann0
Active Level 7
Diğer
İşte dönüm noktası şu an bu sorunları çözmezlerse işleri zor. Elma ne kadar pahalıda olsa hakkını veriyor.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Kesinlikle.
Ardawss
Active Level 4
Diğer
Kronik sorunları var samsungun maalesef inşallah duzeltirler
cihazsorma
Active Level 7
Diğer
Gerçekten arayüz iyi değil aple gibi olmalı
0 Likes
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim,

Takılmalar genellikle A ve M serisinde lowend animasyon kullandığı için oluyor
S Serisinde Takılma çok nadir olur Highend animasyon kullandığı

İkisinde fârk olduğu için bu gibi durumlar oluşuyor .Umarım samsung bu durumdaki fârki minimalize eder diyelim 😊

Takılmanin ekran videosunu çekip hata raporu göndermeni önerim

https://bit.ly/33WO9d8
Anonymous
Not applicable
Diğer
A33 A53 A73 A34 A54 midrange telefonlar bunlarda nadiren olması gerekirken neden hala oluyor. Bu sorunlar neden çözülmüyor.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Saydığın cihazların hepsi lowend animasyon kullanıyor eğer samsung şu cihazlara Highend verse hepsi çok güzel olucak senin beklentini karşılayacak ama yazılım konsept gereğince vermiyor maalesef
Anonymous
Not applicable
Diğer
Samsung'un yaptığı sadece küçümseme sadece S serisini alın diyor. Oysaki A serisinin de kendine göre ayrı bir güzelliği var.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Fârkı olsun diye yapılan bir durum keşke yapılmasa diyelim