cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GECE #1

(Topic created on: 08-10-2020 11:24 PM)
99 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Diğer
Merhaba arkadaşlar,
Bugün yeni bir konsepte başlıyorum. Sizlerle, belli bir konu üzerine gece sohbeti yapacağız.

image

KONU: Samsung'un, politika gereği Türkiye'de ve daha birçok ülkede zarar ettiği söyleniyor. Bu konuda sizce Samsung'un girmesi gereken yeni anlayış nedir?

DÜŞÜNCEM: Samsung, art arda cihaz üretmek yerine, mevcut cihazları yeni teknolojilerle donatarak tüketicinin dikkatini çekmeli. Bu sayede, cihazlarına daha iyi destek verebilecek ve memnuniyet oranı artacak.

Son olarak, eğer bu paylaşımdan rahatsız olduysanız lütfen yorum olarak belirtin. Bu konuda fazla olumsuz geri bildirim alırsam, bu tarz paylaşımlar yapmamaya gayret edeceğim. Özellikle de sizleri en az rahatsız edeceğim saati seçmek istedim.

inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Kesinlikle. En çok satan modellerden biri olan A50 için gereken destek verilmiyor. Sadece en çok olması da önemli değil, her cihaza gereken önemi vermeliler.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Aynen öyle kardeşim her cihaza adam gibi destek olması gerekiyor sadece satmaya varlar
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Bu politika da çok yanlış zaten. Politikada değişiklik olmazsa, telefon alanındaki egemenliğini kaybedecek Samsung.
Diğer
A serisine 3 yıl güncelleme sözü ve düzenli olarak verileceğine dair söz verilirse iyi satılacağını düşünüyorum.Telefon fiyatları arttığı için telefon alamaz olduk.Bazi kişiler android lollipop hatta kitkat çalıştıran android cihazlara sahip ve o cihazlara bankacılık uygulamaları kuruyor.O cihazlar artık güvenlik güncellemesi almadığından bir nitekim saldırılara çok açık durumdalar.Bu yüzden güncelleme desteği bence afilli donanım koymaktan daha önemli.
Diğer
Keşke şu 3 yıllık güncelleme sözü A serisi cihazlar için de gelir eğer gelirse on numara olur.
Diğer
Türkiye de S ve Note serisini alabilen kişilerin çok sınırlı olduğunu düşünüyorum.Zaten o telefonların fiyatları Türkiye nüfusunun bir çok kişisinin kredi kartı limitinden yüksektir.
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Evet, eğer A serisi cihazlar da üç yıl güncelleme alırsa, Samsung bu düşüşünü engelleyecektir. Dediğiniz gibi, güvenlikleri güncellenmeyen cihazlar, herhangi bir saldırıya çok açık hâle geliyorlar.
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Kesinlikle, yalnız bizim ülkemizde değil birçok ülkede de az S ve Note serisi alan. Kullanıcıların bazıları parası olmadığından, bazıları da gereksiz bulduğundan almıyorlar genellikle.
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
guncelleme konusunda gelişmesi lazim es zamanlı yayinlamali
cok daha az model çıkarmalı A,S,Note yeterli bence sacma sapan cihazlara gerek yok
ülkemizde hersey cok gec gerçekleşiyor samsung bu zinciri kırabilir ve erken yayinlayabilir bazi şeyleri
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Haklısınız söylediklerinizde. Güncellemeler olabildiğince eş zamanlı yayımlanmalı ve cihaz sayısı azaltılmalı.