cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

Güncelleme Gelmedi ,Ne Zaman Gelicek Sorularına ?

(Topic created on: 04-11-2022 08:21 PM)
379 Views
Alfatürk
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba Sevgili Samsung Members Üyeleri,

Bir çoğunuz güncellemelerin gelmediğini ve ne zaman geleceğini merak ediyorsunuz.

Samsung members üyeleri güncellemeleri soruyorsunuz türkiye ekibine ama maalesef türkiye ekibi güncellemelere karışamıyor yani onlarda bizim gibi güncellemeyi bekliyorlar .

Türkiye ekibine baskı yapsanız dahi ellerinden hiçbir şey gelmez yani kısacası A51 ve A71 kullanıcıları güncellemeyi bekliyorsunuz biliyorum ama yapılacak inanki hiçbir durum yok çünkü Türkiye ekibinin elinde olan bir durum değil .

A71 kullanıcıları sizleri çok iyi anlıyorum. Güncelmiyiz sitesinde tarih geçtiği için haklısınız ama güncellemiyiz sitesi sadece planlanan tarih içermekte ama tarihler kesin değildir, sadece planlanmış olası bir tarih belirtilmiş ve bu tarihte ertelenecektir ilerleyen günlerde .

Yani kısacası  Members Üyeleri gönderi oluştursanızda işe yaramaz çünkü Türkiye ekibinin elinde olan  bir durum değil ,maalesef sizlerede yardımcı olamıyorlar .

Yukarıdaki durumlar her Samsung Galaxy cihazları için geçerlidir.

Bilgilendirme : Güncellemeler ile aynı gönderi oluşturmaya devam edecek olursanız arkadaşlar gönderileriniz aynı konu olması sebebiyle taşınacaktır.  (Gönderileriniz  silinmiyor hareket içermedeği taktirde, sadece taşınıyor)

https://r2.community.samsung.com/t5/Diğer/ANDROİD-12-HABERLER-amp-GÜNCELLEME-TAKVİMİ/td-p/10122697

• Taşınma sebebi detaylı bilgilendirme Moderatör tarafından yapılmıştır.

Android 12 güncellemesinin takvimi http://www.guncelmiyiz.com/ internet sitesinden takip edebilirsiniz. 

Cihazınızın gelecek tahmini güncelleme takvimini takip edebileceğiniz, yeni güncelleme içeriklerini inceleyebileceğiniz yer. Güncellemelerin, gerekli görülen çeşitli performans testleri sebebiyle tarihleri değişebilir .

42 Comments
Anonymous
Not applicable
Diğer
Türkiye ekibi karışamıyor ben biliyorum güncelleme kore merkezden yayınlanıp öyle geliyor.
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Evet genel merkez neresiyse 😊 🤗
Anonymous
Not applicable
Diğer
Kore genel merkez.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Umarım anlamışlardır.🥰