cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Günün sorusu geliyor DİKKAT 📱👇

(Topic created on: 4 weeks ago)
389 Views
Tolgaa94
Expert Level 5
Options
Diğer
Şimdi burada kim kimi engellemiş oluyor Xiaomi samsungu mu samsung xiaomiyi mi 

NOT ! : Mi forum a14 e yüklenebiliyor 

image

9 Solutions

Accepted Solutions
Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Samsung engellemiş oluyor hocam. Aslında Samsung diğer markalardaki cihazlara kendi ürünlerini indirmeye izin vermiyor.

Örneğin Samsung Notes Windows destekliyor ancak sadece Galaxy Booklara yüklenebiliyor

View solution in context

Solution
Diğer
Samsung members Xiaomi desteği yok maalesef sadece Samsung telefon ve tablet için aslında tüm android telefon ve tablet için indirebilir olmalı Xiaomi içinde geçerli ama Samsung yapmıyor sadece kendi cihazları için özel kılıyor

View solution in context

Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Xiaomi her cihaza izin veriyor. Ben olsam bende izin verirdim hocam. Yani neden daha fazla kullanıcıya ulaşmak varken kendi alanımla sınırlı kalayım.

Oyun geliştiricileri bile PC ile yetinmeyip Android'e ve diğerleri sistemlere oyun çıkarıyor. Fazla para kazanmak varken kısıtlamak garip geliyor bana

View solution in context

Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Samsung kendi ekosistemini Apple gibi kendi alanında tutmaya çalışıyor. Gerçekten komedi

View solution in context

Solution
yusuf_A54
Active Level 7
Diğer
Hocam biraz garip ama samsungda daha fazla gelir almak adına engellemeseydi daha iyi olabilirdi

View solution in context

Solution
Diğer
Samsungda neredeyse sadece smart switch yükleniyor. O da Samsung kullanabilmek için 🤣

View solution in context

Solution
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Değişik tarz paylaşım için teşekkürler 😊

View solution in context

Solution
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Ne güzel işte Samsung Members'ın diğer cihazları yüklenmiyor oluşu

Kendinizi özel hissedin. Samsung Ailesi sadece yararlanabilir olması ne güzel 😍

View solution in context

Solution
stony_hearted
Active Level 6
Diğer
Xıaomi engeli var samsumg members için çünkü cihaz farklı ve desteği vermediğinden otomatik uyarı çıkıyor.

View solution in context

35 Comments
Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Samsung engellemiş oluyor hocam. Aslında Samsung diğer markalardaki cihazlara kendi ürünlerini indirmeye izin vermiyor.

Örneğin Samsung Notes Windows destekliyor ancak sadece Galaxy Booklara yüklenebiliyor
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
e Xiaomi onu engellemiyor 😂😂😂
Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Xiaomi her cihaza izin veriyor. Ben olsam bende izin verirdim hocam. Yani neden daha fazla kullanıcıya ulaşmak varken kendi alanımla sınırlı kalayım.

Oyun geliştiricileri bile PC ile yetinmeyip Android'e ve diğerleri sistemlere oyun çıkarıyor. Fazla para kazanmak varken kısıtlamak garip geliyor bana
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
işte buda bi komedi şov 😅
Solution
siberizm
Expert Level 2
Diğer
Samsung kendi ekosistemini Apple gibi kendi alanında tutmaya çalışıyor. Gerçekten komedi
Solution
Diğer
Samsung members Xiaomi desteği yok maalesef sadece Samsung telefon ve tablet için aslında tüm android telefon ve tablet için indirebilir olmalı Xiaomi içinde geçerli ama Samsung yapmıyor sadece kendi cihazları için özel kılıyor
Solution
yusuf_A54
Active Level 7
Diğer
Hocam biraz garip ama samsungda daha fazla gelir almak adına engellemeseydi daha iyi olabilirdi
Tolgaa94
Expert Level 5
Diğer
aynen öyle 👍
Sisyphe
Expert Level 5
Diğer
Samsung tabi ki