cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GÜNDÜZ GECE #24

(Topic created on: 09-03-2020 10:35 PM)
378 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar, 

Bugün, yeni bir konuyla karşınızdayım ve yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

image

Konu: Şu an kullanmakta olduğunuz cihazı, kullandığınızdan bu yana gelen güncellemelerden en sevdiğiniz olanı nedir?

Düşüncem: Android Q temel güncellemesi. Tüm problemlere rağmen getirdigi tasarımsal özellikleri nedeniyle bu güncellemeyi tercih ediyorum.

1 Solution

Accepted Solutions
Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Android 10 güncellemesi bununla telefonum baştan yaratıldı ve çoğu şeyin desteği geldi

Ve Ağustosta gelen U takılı güncelleme bu ise pil sorununu düzeltip Başka cihazlarda arama ve mesaj uygulamasını güncelledi

View solution in context

15 Comments
Alfatürk
Expert Level 5
Diğer
Merhaba kardeşim

Aynen bende sana katılıyorum aslında birde ben A50 de kamera güncellemesinde tahmin ettiğim özelliklerin gelmesi; gece modu ,süper steady ve ultra ağır çekime çok sevinmiştim geldiğinde
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim @Alfatürk.
Anonymous
Not applicable
Diğer
A31: Dün gece saat 3 te hatalı güncelleme verdiler ama sabah düzelttiler tekrardan. Gelen özelliklerden hoşuma giden smart view de bulunan hataları gidermeleri olmuş.
Anonymous
Not applicable
Diğer
ama halen eksikleri mevcut
0 Likes
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Umarım ki, cihazımızdaki sorunları en kısa sürede çözülmüş halde buluruz.
Solution
Anonymous
Not applicable
Diğer
Android 10 güncellemesi bununla telefonum baştan yaratıldı ve çoğu şeyin desteği geldi

Ve Ağustosta gelen U takılı güncelleme bu ise pil sorununu düzeltip Başka cihazlarda arama ve mesaj uygulamasını güncelledi
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim Ömer. Umarım ki, cihazında bu özellikleri sıkıntısız kullanabilirsin.
Anonymous
Not applicable
Diğer
Başka cihazlarda arama ve mesaj Tab A ya da gelse tam olcak ama malesef gelmiyor
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Bu arada expert 1 olmuşsun ilk tebrik eden ben olmak isterim