cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

GÜNDÜZ GECE #24

(Topic created on: 09-03-2020 11:46 PM)
84 Views
inf4ndroid
Expert Level 5
Options
Diğer

Merhaba arkadaşlar, 

Bugün, yeni bir konuyla karşınızdayım ve yorumlarınızı bekliyor olacağım. 

image

Konu: Şu an kullanmakta olduğunuz cihazı, kullandığınızdan bu yana gelen güncellemelerden en sevdiğiniz olanı nedir?

Düşüncem: Android Q temel güncellemesi. Tüm problemlere rağmen getirdigi tasarımsal özellikleri nedeniyle bu güncellemeyi tercih ediyorum.
15 Comments
UçanTosbağa
Active Level 6
Diğer
Güncellemesiz hali güzeldi. Android 10 pek bir şey değiştirmedi bence. Ekran kaydedici gelecek dediler o da gelmedi. kamerayı ve parlaklık ayarını bozdular. bazı uygulamalar (özellikle okulumun uygulamaları) hata vermeye başladı. format vs. attım düzelmedi. Keşke hiç güncelleme getirmeselerdi
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim kardeşim. Umarım ki cihazındaki sorunlar çözülür.
Anonymous
Not applicable
Diğer
ben en çok One UI 2.1 güncellemesini sevdim ama 2 aya kalmaz One UI 2.5 güncellemesi gelince onu daha çok seveceğim😅.
Bu One UI 2.1 ile telefonun uygulama tasarımlarindan kamera özelliklerine kadar her sey değisti ve 1.2gb boyutunda bir UI 2.1 güncellemesi oldu.
ben çok sevdim,insallah yakinda One ui 2.5 gelmesi dilegiyle
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Yorumun için teşekkür ederim Toprak.
Anonymous
Not applicable
Diğer
rica ederim😊expert 1 olmussun hayirli olsun☺
FerhatakcA9
Expert Level 4
Diğer
tabiki Android 9 pie guncellemesi samsungun eski arayüzü olan experience ui kalkti ve yerine android iş birliği ile ortaya çıkan sezgisel basit pratik olan One Ui geldi gittikçe gelişen bu arayuz cihazlari baştan yarattı