cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Forum kısmının açılması

(Topic created on: 01-10-2020 03:20 PM)
63 Views
Bilgekağan
Active Level 4
Options
Diğer

Uzun zamandır beklediğimiz forum sonunda geldi. Tıpkı yurtdışında olduğu gibi zamanla buranın daha etkili kullanılacağına inanıyorum, bizlerin çıkarının düşünüldüğüne inanıyorum ki sorunumun devamında ve bitişinde çok ilgili ve takipli bir süreç geçirdim. Herkese teşekkürler, iyi forumlar!

10 Comments
Kemal002
Active Level 4
Diğer
Takip ediyorlar. Arıyorlar. Şu adımları izleyin diyorlar ama biraz zora gelince servise gönderin diyorlar. Tam anlamıyla Samsung cihazlarda uzaktan yönetim ve hata raporlarının takibi beklediğim kalite ve ciddiyette değil. Ben de s9 kullanıyorum batarya 4 saat te bitiyor ne yaptıysam çare yok
Bilgekağan
Active Level 4
Diğer
haklılık payınız var, uzaktan çözüm tam olarak istenen seviyede değil. Sıfırlamayı denediniz mi?
Kemal002
Active Level 4
Diğer
Bugün sıfırlama yapacağım ama sıfırlama ısınma için de çözüm olacak mı? Şüpheliyim s9 son güncelleme ile berbat oldu diyen birsürü insan var ama Samsung yetkilileri biz pazara hakim markayız diyerek insanları dikkate almıyor. Yeterli bilgi ve beceriye sahip teknik ekip yok Türkiye kanadında
Bilgekağan
Active Level 4
Diğer
Isınma sorunu da çözülecektir eğer mekanik bi sorun yoksa, kullanmadığınız gereksiz uygulamaları kaldırın, sıfırladıktan sonra devam etmemesi lazım. S8'de 2.yılım 3-4 aya bir sıfırlıyorum telefona iyi geliyor.
Kemal002
Active Level 4
Diğer
Sürekli sıfırlamak telefona zarar vermez mi? Ve gerekli mi?
0 Likes
Bilgekağan
Active Level 4
Diğer
Açıkcası çok gerekli değil, büyük güncellemelerde (8den 9a gibi) sıfırlamanın eski sistem dosyalarını temizleyip daha sağlıklı hale getirdiğini okumuştum. Sistem güncellendikten sonra artık veriler kalabiliyormuş.

Sıfırlamanın bi zararı olacağını sanmıyorum, yılda 3-5 kere çok değil bence. Telefonu nasıl kullandığınıza da bağlıdır. Ben veri tutmuyorum telefonda **bleep** **bleep** temizler, bakımını yaparım elimden geldiğince.
0 Likes
irfanJ730F
Active Level 6
Diğer
bu forumda konuşulanlar ilgililere ulastiriliyordur umarim
Bilgekağan
Active Level 4
Diğer
modlar bunun için var :smiling-face:
Solution
Yeşil
Moderator
Moderator
Options
Diğer

Merhaba Bilgekağan,

Ben Yeşil. Samsung Forum moderatörüyüm. Öncelikle güzel ifadeleriniz ve beğenileriniz için çok teşekkür ederiz. Görüş ve yorumlarınız bizim için her zaman çok değerlidir. Samsung ailesi olarak görüş ve taleplerinizi, gelişimimiz için değerlendirmekteyiz.
Sizi her zaman aramızda görmekten son derece mutluluk duyduğumuzu da memnuniyetle belirtmek isteriz.

Teşekkürler.
MOD