cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Forum içerisinde ki flood yapan kullanıcılar hk.

(Topic created on: 04-20-2022 06:29 PM)
103 Views
TechnoBit
Active Level 8
Options
Diğer

Gün içerisinde her kullanıcı bu arkadaşlarla karşılaşıyordur. Konu ile alakasız kopyala yapistirlar, (Sorunun asıl çözümünden uzak hazır cevaplar, Konu içeriğinde belirttiğine rağmen aynı çözüm yolunu sunmak vb.) ve kendilerini forum moderatörü yada yetkilisi gibi gösteren konu hakkında yorum yapanlar. Forum yöneticileri ve moderatorleri bu arkadaşlara el atmıyor ve verdiği kopyala yapıştır cevapları sorgusuz sualsiz çözüm olarak kabul edip konuyu kapatıyor veyahutta göz ardı ediyor. Bu gibi durumlar forum işleyişini ve kullanıcıların sorunlarına çözüm bulmasını engelleyip aksine forum içerisinde kaos tarzında sorunların çözümünü çıkmaza sokuyor ben bir kullanıcı ve eski moderatör/editör olarak bu durumu forum geleceği için sorun teşkil ettiğini düşünüyorum. Umarım ki bu yazılanları dikkate alarak forum akışında daha samimi ve çözüm odaklı bilgi paylaşımına teşvik yapılacağını düşünüyorum. 

(Forum işleyişi hakkında geliştirme talebi, daha iyi bir işleyiş önerisidir kesinlikle kin, nefret yada forum içerisinde tartışma yaratma niyetli ve içerikli bir paylaşım değildir.)
18 Comments
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
Bunu yapan sadece 1 kişi var sanırım. 🤔🤔
16579
Expert Level 4
Diğer
Evett kendisi de belli zaten..
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
Buraya da gelir birazdan destan gibi yazılarla. 🤣 🤣
16579
Expert Level 4
Diğer
😅😅 kendisi gelmeden biz kaçalım en iyisi (!)
VadimKM
Expert Level 4
Diğer
😅🤣😅🤣
Msngur
Active Level 6
Diğer
Hahahaaahahaha🤣🤣🤣
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Kendisi çok belli zaten inatçının teki😆
ILoveCats_
Expert Level 5
Diğer
Aynen yaaa
Copy-paste yapıyolar kendi emekleriyle yazmak yerine insanların yazdıkları şeyleri kopyalayıp yapıştırıyorlar.
Ya, kendiniz yazamıyor musunuz? Soruna bir çare aramak çok mu zor bi'şey?
Hem izinsiz yorumları alıp yazınca forumda kaos çıkarmaktan mutlu bu oluyorsunuz?
...
Yeter artık, soruna kendiniz çare aramayı seçin. Öyle copy-paste yaparak bir sonuca ulaşacağınızı zannediyorsunuz...
Böylece bir sonuca varamazsınız. Sonuca varabilmek için kendiniz çözümler üretin.
MehmetYalcn
Expert Level 5
Diğer
Aynen katılıyorum 😊