cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

FORUMUN AMACI⚠️✖️

(Topic created on: 02-26-2024 11:47 PM)
420 Views
Tolgaa94
Active Level 6
Options
Diğer
Arkadaşlarlütfen forumda yayınlanan konuların altında : 

birbirinizle tartışmayınrica ediyorum. Burada Samsung kullanan herkesin amacı soru ve sorunlara çözüm bulmak ve yardımcı olmak. Elbette herkesin kendince bir bilgisi vardır. Ama birbirimizi kırmaya değmez.

Daha da önemlisi foruma ilk kez giren arkadaşlar da yanlış anlıyor forumu. Her yaştan kullanıcı var burda. Cihazlarla ilgili Olumlu veya olumsuz durumları elbette söyliycez o ayrı. 

⚠️✖️
26 Comments
Lemones
Active Level 4
Diğer
Bu konuyu bir ara açmıştım değişen birşey olmadı. İnsanlar çabuk kutuplaşır çabuk gerilir. Anlayış yerini anlamsız, manasız kavgalara bırakır. O nedenle sen ne kadar dil döksende yarın birisi iPhone güzel Samsung kötü diye paylaşım yapar bunu takiben çoğu kişi paylaşır anarşi olur. Lakin yinede bilgilendirmen için teşekkür ederim.
Tolgaa94
Active Level 6
Diğer
Rica ederim yinede olsun okumakta fayda var herkes aynı değil ki elbette herkes bir markayı sever bu doğal
Lemones
Active Level 4
Diğer
Bu ülkede insanlar bir şeyi savunuyorsa namusu gibi savunur örnek vermem gerekirse en basitinden futbol. Ben genellikle yabancı forumlarda bu kutuplaşmayı daha az görüyorum. Lakin bizim ülkemizde iPhone veya Samsung için can verecek insanlar var. Gereksiz kutuplaşma ve taraftarlık bana gereksiz geliyor. Tabi kişiden kişiye değişir lakin maalesef saygı çerçevesi içinde sohbetler ve kavgasız fikir alışverişi biraz uzak kalıyor.
Tolgaa94
Active Level 6
Diğer
Doğru ama yapacak bisey yok maalesef herkesin yaradilisi farklı yinede olumlu ve güzel yorumların için ben sana teşekkür ederim
Lemones
Active Level 4
Diğer
Bende bu mütevazı ve hoş yaklaşımın için teşekkür ederim.
Tolgaa94
Active Level 6
Diğer
Rica ederim ne demek doğru güzel yoruma her zaman saygım var
SerhatErgün
Expert Level 2
Diğer
Forumda faydalı konu yok denilcek kadar az şahsen ben arada bir bakıyorum hep saçma sapan konu başlıkları açılıyor boş muhabbet dönüyor
kullaniciii
Active Level 9
Diğer
Modlar burayı tozlu raflara kaldirmis zamanla da kitle dusus yasayarak eline telefon gecen her yasit alakasi bile olmayan konulari aciyor zaten bildir butonu bir halta yaramiyor ilgilenen cok az raporlar ile.
0 Likes
WhiT3-LiON
Active Level 5
Diğer
Serhatergün arkadaşa katılıyorum, boş muhabbetten ve aynı konuların defalarca açılmasından geçilmiyor forum, zaten amacına uygun bir şey yok, adam öyle basit şeylere konu açıyor ki neredeyse telefonumun psikolojik sorunları var diye post atacak, oysa ki burada açılan konuların nerdeyse yüzde 70-80 ini google amcaya sor cevabı var zaten, bir de güncelleme postları var ki ayrı alem, ne zaman gelecek, ha geldi ha gelecek aklını güncelleme ile bozmuş adamların boş postları ile dolu, tartışma konusuna gelince bana adam gibi cevap verilmediğinde kafa kafaya girerim o konuda ben öyleyim, belki yanlıştır belki doğrudur, ben de hatalı ters bir şeyler yazdıysam bana da yazan olabilir sıkıntı yok, hatta en son uyarı aldım moddan, neyse sonuç olarak demem o ki boş muhabbetler ve postlar yüzünden Serhatergün gibi günde 1 belki 2 defa bakıp geçiyorum