cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 

Original topic:

En iyi oyunlar

(Topic created on: 08-24-2020 10:54 AM)
386 Views
Brazl
Active Level 7
Options
Diğer

Herkese merhaba 👋

Geçen pazartesi "En iyi fotoğraf düzenleme uygulamaları" adında bir gönderi paylaşmıştım. Bu serinin adına "En iyi" demeye karar verdim. Herhangi bir kategorideki en iyi uygulamaları yazacağım. Bugün 2. Gönderiyi atıyorum. Bu seferki konu ise oyunlar. Beğenenlere şimdiden teşekkür ederim, Başlıyorum...

1. Brawl Stars
Brawl Stars, savaş ve strateji oyunu. Bilmeyenler çok azdır diye düşünüyorum. Savaşıp kupa kazanıyorsunuz. Ve yeni karakterler geliyor. Online bir oyun, oynarken çok keyif alıyorum. Sizinle orada da arkadaş olmak isterim. 
ID'm: #2LP2 RVU89 
Nick: Brazl
2. Asphalt 9
Asphalt 9, bir yarış oyunu. Gerçekçi görselleri ve ve ses efektleriyle gerçekten çok güzel. Bir sürü araba var.
3. Clash of Clans
Bu da Brawl Stars gibi Supercell'in oyunu. Iyi yapıyorlar ki listede oyunlarından birden fazla var. Bu oyun da online. Köyünüzü geliştirip saldırılar yapabiliyorsunuz. Önceden oynuyordum, zevkli bir oyun.
4. PUBG Mobile
Bu oyunu zaten biliyorsunuzdur. Arkadaşlarınızla veya rastgele seçilen takım arkadaşlarınızla maça girip birinci olmaya çalışıyorsunuz. Gerçekçi tasarlanmış. Bunu da önceden oynuyordum sonradan bıraktım.

16 Comments
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
brawl Stars
Brazl
Active Level 7
Diğer
Orada arkadaş olabilir miyiz?
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
kardeşim yanlış anlama lütfen ama ben pek aktif değilim Hatta neredeyse hiç oynamıyorum o oyunu önceden oynuyordum şu an oynamak bana acayip sıkıcı geliyor Lütfen yanlış anlama maalesef Ben oyun oynamıyorum
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
en iyi oyun dememin sebebi ise şu andaki çıkan oyunlar arasında en basit arayüze sahip olmasıydı
Brazl
Active Level 7
Diğer
Peki öyleyse. Bence de en iyisi Brawl Stars. Teşekkür ederim.
ÆX51
Expert Level 5
Diğer
Tekrardan özür dilerim
Brazl
Active Level 7
Diğer
Özür dilemene gerek yok ki. Hiç önemli değil oynamayanlar olabilir 😄
inf4ndroid
Expert Level 5
Diğer
Güzel bir paylaşım olmuş, teşekkürler :)
Brazl
Active Level 7
Diğer
Rica ederim. Yorumunuz için de ben teşekkür ederim. :) Brawl stars'ı hala oynuyor musun?