cancel
Showing results for 
Search instead for 
Did you mean: 
Resolved! Solved

Original topic:

Ekranı aşağıya çek

(Topic created on: 04-13-2022 04:54 AM)
51 Views
Gökfeza
Active Level 3
Options
Diğer

one hand operation+ (OHO+) uygulamasında kaydırma işlemlerinde "ekranı aşağıya kaydır" özelliği var ve kulkanınca iphone telefonlarda olfupu gibi ekranın üstünü aşağıya indiriyor lakin bu özelliği sadece OHO+  ile mi aktif edebiliyoruz? telefonun ayarlar dahil hiçbir yerinde bulamadım.

9 Comments
Gökfeza
Active Level 3
Diğer
ve modu açınca üstte gözüken kilit sembolu ne işe yarıyor çözemedim
0 Likes
Gökfeza
Active Level 3
Diğer
çözdüm.kilitleyince ekranda birysre dokununca eski haline dönmüyor görüntü
0 Likes
Berattheuser
Active Level 2
Diğer
Eğer bahsettiğiniz ekranın üstü "bildirim paneli" ise ana ekrana uzun basıp ardından ayarlar>bildirim paneli için aşağı kaydır seçeneğini aktifleştirmeniz lazım. Bahsettiğiniz buysa uygulamaya ihtiyacınız yok.
0 Likes
Gökfeza
Active Level 3
Diğer
hayır ,tek elle kullanıyorken ekranın üst yarısına ulaşabilmek için olan bir özellik bu
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Arkadaş bundan bahsediyor 1649814833381.jpg
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Bahsettiğin duruma benzer olarak Ayarlar - Gelişmiş özellikler - Tek el modu özelliği mevcut. One hand opretion+ uygulamasıda bu işlevi gerçekleşirebilmek için tek el modunu kullanıyor. Cihaz içerisinde varsayılan olarak 'ekranı aşağıya çek' özelliği yok.
Gökfeza
Active Level 3
Diğer
evet,zaten tek el modu aktif değilse OHO+ ın tek el ve ekranı aşapıya kaydır modu çalışmıyor ama her insan OHO+ ı indirmemiş olabilir.neden cihazda olan bir özellik sadece bir uygulama ile aktif edilebiliyor ki.ayarlardan aktif edilebilmeli.
0 Likes
Solution
ʙᴏʟᴛ
Expert Level 5
Diğer
Tek el modu önerisi olarak members üzerinden iletebilirsin. Gelecek güncellemeler ile eklenebilir.
0 Likes
Anonymous
Not applicable
Diğer
Maalesef ayarlarda mevcut değil, belki ilerde eklenebilir.